امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۴:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96581
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در دوشنبه، «قربانقلی بردی محمداف» رئیس جمهور ترکمنستان از زیرساخت پروژه راه‌آهن قزاقستان- ترکمنستان- ایران در ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در دوشنبه، «قربانقلی بردی محمداف» رئیس جمهور ترکمنستان از زیرساخت پروژه راه‌آهن قزاقستان- ترکمنستان- ایران در منطقه «آرتق- آق قلعه» در استان بالکان دیدار کرد.

به گزارش خبرگزاری «کانیوز»، وی در دیدار از پروژه برکت- آرتق- آق قلعه تأکید کرد که این پروژه از نظر اقتصادی برای ما مهم است زیرا در جریان این پروژه که با مشارکت قزاقستان و ترکمنستان و ایران انجام می‌شود، سیستم‌های حمل‌ونقل بین قاره‌ای می‌تواند به سیستم اقتصاد جهانی متصل شود.

این خط راه آهن از قزاقستان و منطقه اوزن آغاز و پس از گذر از قزل قایا- برکت- آرتق به گرگان ختم می‌شود.

حزب نهضت اسلامی تاجیکستان جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم کرد

شورای سیاسی حزب نهضت اسلامی تاجیکستان ضمن صدور یک بیانیه، جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین را محکوم کرد.

شورای سیاسی حزب نهضت اسلامی تاجیکستان از سازمان‌های بین‌المللی و کشورهای با نفوذ تقاضا کرده تا جنایات رژیم تجاوز کار اسرائیل را محکوم و حق قانونی مردم فلسطین برای زندگی در سرزمین و کشور خودشان را تامین کنند.

اجرای فاز نخست طرح ایران برای آموزش قالیبافی به زنان تاجیک

نخستین فاز طرح مشترک ایران و تاجیکستان برای آموزش قالیبافی در بین زنان ولایت «سغد» به اجرا درآمد.

بر اساس اعلام دفتر کمیته امداد امام خمینی (ره) در شهر خجند، مطابق با این طرح 70 نفر از فارغ‌التحصیل در اولین دوره مرکز آموزشی قالی‌بافی و گلدوزی «سوزنی» گواهی‌نامه تخصص دریافت کردند.

رزمایش مشترک اعضای سازمان پیمان امنیت جمعی در قرقیزستان

ستاد کل نیروهای مسلح قرقیزستان اعلام کرد که از تاریخ 6 الی 10 مرداد ماه سال جاری در بیشکک رزمایش مشترک نیروهای حامی صلح سازمان پیمان امنیت جمعی برگزار می‌شود.

این رزمایش برای آمادگی برای حفظ صلح بوده و قرار است در خلال برگزاری آن سران کشورهای روسیه، ارمنستان، بلاروس، قزاقستان، تاجیکستان و قرقیزستان که اعضای سازمان پیمان امنیت جمعی هستند شرکت کنند.
انتهای پیام/.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها