امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۸:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96584
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در غزه، پس از آنکه گردان‌های القدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین جمعه گذشته ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در غزه، پس از آنکه گردان‌های القدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین جمعه گذشته اعلام کرد که مسئولیت حمله موشکی به شهر «تل‌آویو» با 5 موشک از نوع «فجر 5» را برعهده گرفته، گردان‌های القسام، شاخه نظامی جنبش حماس نیز شلیک موشک از این نوع به شهر تل‌آویو را برعهده گرفت.

این درحالی است که منابع رسانه‌ای صهیونیستی به اصابت این موشک‌ها به تل‌آویو پس از شنیده شدن صدای آژیر خطر در این شهر و مناطق اطراف آن اذعان کردند.

به محض شنیده شدن صدای آژیر خطر و وقوع انفجارهای قوی که موشک‌های فجر 5 ایجاد کردند، «بنیامین نتانیاهو»، نخست وزیر رژیم صهیونیستی کنفرانس مطبوعاتی خود در وزارت جنگ این رژیم را قطع و به همراه تیم امنیتی و سیاسی‌اش به پناهگاه فرار کرد.

گردان‌های القدس تاکید کردند که هدف از موشک باران تل‌آویو هدف گرفتن نتانیاهو جنایتکار در حین برگزاری کنفرانس مطبوعاتی‌اش در مقر وزارت جنگ رژیم صهیونیستی بود.

مقاومت فلسطینی موشک فجر 5 را برای اولین بار طی تجاوز هشت روزه رژیم صهیونیستی به نوار غزه در نوامبر 2012 مورد استفاده قرار داده بود تا اولین موشک مقاومت باشد که تل‌آویو را هدف گرفته است.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها