امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۰۹:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96588
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 36
علیرضا عقیقی بخشایش مدیر انتشارات «بخشایش» از تازه‌های نشر آن انتشارات به خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس خبر داد ...

علیرضا عقیقی بخشایش مدیر انتشارات «بخشایش» از تازه‌های نشر آن انتشارات به خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس خبر داد و گفت: چهار عنوان کتاب که بیشتر در موضوعات معارفی است را منتشر نموده‌ایم و در دسترس علاقمندان قرار گرفته است.

«مصحف حفاظ» عنوانی است که برای یکی از آثار در نظر گرفته‌ایم که در حقیقت این اثر، قرآنی است برای حفاظ و قاریان قرآن، که دارای ویژگی‌های برجسته‌ای بوده که مناسب استفاده این گروه خواهد بود. این مصحف شریف در 6 مجلد چاپ شده تا قابلیت حمل و دسترسی بهتری داشته باشد. این مصحف در 5000 نسخه وارد بازار کتاب گردیده است.

وی افزود: «بصیرت در زندگی» اثر حجت‌الله سروری دیگر کتابی است که ذیل مبحث بصیرت به کارکردهای آن در زندگی پرداخته و اثری قابل توجه در این حوزه است. این اثر در تیراژ 3000 نسخه منتشر شده است. کتاب «دائره‌المعارف قرآنی» اثری 5 جلدی است که فاطمه جعفراُف آن را تالیف نموده و بیشتر مناسب گروه سنی جوانان و نوجوانان بود و به ترجمه و شان نزول آیات پرداخته است. این اثر در شمارگان 3000 نسخه و با قیمت 6000 تومان در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.

بخشایش ادامه داد: کتاب «جامعه شناسی انقلاب پیروز امام حسین (ع)»  اثری به قلم مهدی زندوکیلی است که قیام عاشورا را با یک نگاه جامعه شناسی مورد بررسی قرار داده و ابعاد و تاثیرات این قیام در تاریخ را از این منظر نگریسته است. «جامعه شناسی انقلاب پیروز امام حسین (ع)» در 3000 نسخه و با قیمت 3000 تومان روانه بازار نشر شده است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها