امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۰:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9659
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۹
تعداد بازدید: 98
به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی‌اکبر حیدری‌فر پس از خروج از دادگاه با حضور در جمع خبرنگاران اظهارداشت: ...

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی‌اکبر حیدری‌فر پس از خروج از دادگاه با حضور در جمع خبرنگاران اظهارداشت: متاسفانه در این جلسه فرصت آخرین دفاع را به ما ندادند و در جلسه قبل هم روح‌الامینی یک تا یک و نیم ساعت فرصت داشت و هر موضوع مربوط و نامربوطی را به ما نسبت داد و در پرونده مطرح کرد.

وی افزود: ما در مقابل روح‌الامینی به محض اینکه می‌خواستیم در چهارچوب قانون از خود دفاع کنیم اجازه نمی‌دادند و در طول دادرسی فرصت حق دفاع از ما سلب شد.

وی در ادامه تصریح کرد: ما 21 شاهد از وزارت اطلاعات، اطلاعات سپاه و اطلاعات ناجا به دادگاه معرفی کردیم که لزوماً باید از آنها شهادت گرفته می‌شد تا معلوم شود و بسیاری از جزئیات ناگفته معلوم شود.

حیدری‌فر با اشاره به شهودی که در جلسات قبل در دادگاه حاضر شده ‌بودند گفت: همه 5 شاهدی که علیه ما شهادت دادند جزء متهمین کهریزک بودند چراکه من خودم آنها را به زندان فرستادم، آنها بعد از آزادی از من شکایت کردند و من تبرئه شدم.

متهم ردیف دوم پرونده با اشاره به آخرین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده کهریزک گفت: در این دادگاه بخاطر اتفاقی که برای مرحوم محمد کامرانی افتاد(چون سن وی کم بود اما طفل محسوب نمی‌شد) اظهار پشیمانی و تاسف کردم، البته من از روز اول با خانواده کامرانی در تماس بودم و بحث عذرخواهی هم مطرح نبود.

وی افزود: مرتضوی از همان وقتی که محمد کامرانی فوت کرد ناراحت شد و مرا مورد اتهام قرار داد که چرا وی را به کهریزک فرستادم.

حیدری فر در ادامه تصریح کرد: امروز مجدداً با ذکر این موضوع از خانواده کامرانی عذرخواهی کردم.

وی در خصوص ادامه روند دادگاه گفت: قاعدتاً باید دادگاه برگزار شود زیرا اگر 21 شاهدی که من معرفی کردم به دادگاه احضار نشوند بسیاری از زوایای پرونده مبهم باقی می‌ماند اما معتقدیم در نظامی که ولی فقیه دارد به کسی ظلم نمی‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها