امروز : جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 18
۱۵:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9660
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۹
تعداد بازدید: 82
به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کامرانی پدر یکی از قربانیان کهریزک پس از خروج از دادگاه اظهار داشت: در آخرین ...

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کامرانی پدر یکی از قربانیان کهریزک پس از خروج از دادگاه اظهار داشت: در آخرین جلسه رسیدگی به پرونده قضات تعلیقی کهریزک اتفاق جدیدی افتاد؛ مرتضوی و حیدری‌فر پس از گذشت 11 جلسه اظهار پشیمانی و ندامت کردند بخصوص که این اظهار ندامت نسبت به محمد من پررنگ‌تر بود.

وی افزود: کاش این روند را در جلسات قبل انجام می‌دادند و امیدواریم باز هم نسبت به تصمیمات خود اظهار ندامت و پشیمانی بیشتری داشته باشند چراکه ما جز این چیزی نمی‌خواهیم.

کامرانی با اشاره به ختم جلسه دادگاه گفت: براساس قانون 7 تا 10 روز دیگر رأی نهایی صادر می‌شود.

شاکی پرونده کهریزک در ادامه با اشاره به عدم حضور روح‌الامینی گفت: وی در این جلسه همچون جلسه قبل حضور پیدا نکرد و موکل وی به نیابت از او در دادگاه حاضر شد.

کامرانی در پاسخ به پرسش خبرنگاری مبنی بر اینکه شما قبلاً گفته بودید که اگر پشیمانی را در چهره متهمان پرونده مشاهده کنید، از شکایت خود صرف‌نظر خواهید کرد، گفت: این موضوع مستلزم روند بعدی است که باید ببینیم چه خواهد شد و در حال حاضر نمی‌توانم در مورد آن اظهارنظر کنم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار