امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۰:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96602
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 64
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، برنامه تلویزیونی «لباس ایرانی» با موضوع بررسی وضعیت مد و لباس در ایران در مرحله تدوین قرار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، برنامه تلویزیونی «لباس ایرانی» با موضوع بررسی وضعیت مد و لباس در ایران در مرحله تدوین قرار دارد. این برنامه قالب تولیدی دارد و به تهیه‌کنندگی میترا علوی طلب در 52 قسمت 45 دقیقه ای تهیه می شود. لباس ایرانی کاری از گروه اجتماعی شبکه سه سیماست و بخش های متعدد استودیویی، گزارشی و آموزشی را شامل می شود.

لباس ایرانی در هر قسمت با دعوت از جامعه شناسان، روانشناسان، استایلیست ها و طراحان لباس و با هدف معرفی بهترین الگوهای پوشش به زودی از شبکه سه سیما پخش می شود. اجرای این برنامه برعهده حمید سلیمی است و عبدالحسین مرتضوی به عنوان نویسنده و کارگردان پروژه را همراهی می کند.

همچنین سایر عوامل تولید این برنامه عبارتند از: دستیار کارگردان: پدرام ایزدیار، مدیر‌تولید: محسن صادقی، دستیار تهیه: مریم نادری.

**در این خبر کوتاه که از سوی روابط عمومی شبکه سه سیما ارسال شده، مشخص نشده است آیا این برنامه فقط قصد دارد به ارائه مدل‌ها و مدهای جدید پوشاک بپردازد و یا قصد و هدفی در راه ترمیم وضعیت حجاب و عفاف جامعه دارد. آیا الگوهایی که به مخاطبان برنامه معرفی می‌شود، می‌تواند به درستی در جامعه به عنوان حجاب کامل مورد استفاده قرار بگیرد؟
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار