امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۳:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96616
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 56
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ رضا حاجی آبادی رییس ستاد اولین دوره جشنواره «شعر کوتاه هزاره » گفت: اولین دوره جشنواره «شعر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ رضا حاجی آبادی رییس ستاد اولین دوره جشنواره «شعر کوتاه هزاره » گفت: اولین دوره جشنواره «شعر کوتاه هزاره» به همت انتشارات هزاره ققنوس و با دبیری عبدالرحیم سعید راد تیرماه امسال برگزار می‌شود.

وی با اعلام این مطلب که دریافت آثار از 20 تیرماه آغاز شده است و تا 20 مردادماه ادامه دارد، افزود: در  اولین دوره جشنواره« شعر کوتاه هزاره»  سایت شاعران پارسی زبان و  شرکت پیام افزارپیک آسا  (مجری انحصاری ارسال پیام کوتاه از شماره ثابت) و نیز انتشارات سفیر اردهال از حامیان جشنواره هستند.

حاجی آبادی در خصوص نحوه دریافت آثار گفت: شیوه دریافت آثار این جشنواره به صورت پیامکی بوده و شاعران و علاقمندان  می توانند اشعار کوتاه خود را به شماره 0210000365 پیامک نمایند.

وی همچنین از چاپ آثار برگزیده در کتاب جشنواره خبر داد و در باره نوع و  قالب آثار قابل پذیرش در جشنواره گفت: بر اساس آیین نامه داوری که توسط اعضای ستاد و دبیر جشنواره تدوین شده است موضوع اشعار آزاد است و قالب های مورد پذیرش نیز شامل دو بیتی ، رباعی، هایکو ، سپید کوتاه(حداکثر 5سطر) و طرح است.

انتشارات هزاره ققنوس(  که در سال 1382 تاسیس شده )بعنوان قدیمی ترین ناشر تخصصی حوزه شعر و داستان سال‌های اخیر،  باهدف معرفی شاعران و نویسندگان جوان آثار زیادی از این جوانان را منتشر نموده است. این انتشارات همچنین بانی اولین جشنواره خصوصی داستان کوتاه پایداری است که تا کنون چهار دوره آن برگزار شده است.یکی از اهداف این انتشارات شناسایی استعدادهای ناب ادبی در اقصی نقاط کشور است که با همین رویکرد برآن شده تا اولین جشنواره شعر کوتاه را نیز برگزار کند.

فرم فراخوان این جشنواره را از اینجا دریافت کنید.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها