امروز : جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 17
۰۱:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9662
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۹
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزای فارس طاهری وکیل خانواده روح‌الامینی در پایان یازدهمین جلسه رسیدگی به پرونده قضات تعلیقی کهریزک با حضور در جمع ...

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزای فارس طاهری وکیل خانواده روح‌الامینی در پایان یازدهمین جلسه رسیدگی به پرونده قضات تعلیقی کهریزک با حضور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: قرار بر این شده برخی از متهمان لوایح خود را به دادگاه ارائه دهد.

وی افزود: امروز آخرین دفاعیات گرفته شد و بعید است جلسه دیگری برگزار شود. البته بعد از اینکه لوایح از سوی متهمان و شکات و وکلایشان به دادگاه ارائه شد دادگاه تصمیم می‌گیرد ختم دادرسی را اعلام کند که در این مورد هیئت قضات نظر می‌دهد.

طاهری خاطر نشان کرد: آخرین دفاع متعلق به شاکی نیست و او چیزی به عنوان آخرین دفاع ندارد و فقط متهم دفاع آخر را انجام می‌دهد.

وکیل خانواده روح‌الامینی تصریح کرد: اگر لوایح افراد آماده شود ما نیز احتمالا لایحه‌ای را در پاسخ به آنها مجددا به دادگاه ارائه خواهیم کرد هر چند که دفاعیات ما کامل و جامع بود و ما تمام مطالب را در طول دفاعیات خود بیان کرده‌ایم.

در ادامه کمالی وکیل خانواده کامرانی در خصوص نارضایتی متهم ردیف دوم از روند رسیدگی گفت: نه چنین چیزی نبوده و به اندازه کافی به حیدری‌فر فرصت برای دفاع داده شد.

وی افزود: فرصتی که متهمان پرونده کهریزک برای دفاع داده شد در مقایسه با هر محاکمه‌ کیفری دیگری کم‌نظیر بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار