امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 22
۰۱:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96623
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کتاب «بر بال اعتکاف» نوشته آیت‌الله جوادی آملی دارای 6 فصل نظیر ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کتاب «بر بال اعتکاف» نوشته آیت‌الله جوادی آملی دارای 6 فصل نظیر «کلیات»، «جایگاه اعتکاف»، «اخلاق و اسرار اعتکاف»، «شروط و آسیب‌های اعتکاف»، «ویژگی‌ها و آداب اعتکاف» و «آثار اعتکاف» است.

این کتاب، با نگاه معرفتی به معارف ملکوتی مراسم یاد شده، به تبیین بخشی از نکته‌ها و اسرار آن پرداخته است و امید می‌رود برای تشنگان معرفت و شیفتگان قرب الهی که در محفل نورانی اعتکاف گرد هم می‌آیند، سودمند افتد.
 


 

در بخشی از کتاب «بر بال اعتکاف» آمده است: اعتکاف که گرایش به خدا و کرنش و تعظیم زمان‌دار در برابر اوست، از مهمترین دستورهای دینی است که کمال بندگی و خضوع انسان در پیشگاه ربوبی را برای فرشتگان به نمایش می‌گذارد و معارف فراوانی همچون احکام، اسرار فضائل، آداب و آثار معرفتی و تربیتی فردی و اجتماعی را در خود جای داده است.

گفتی است، کتاب «بر بال اعتکاف» نوشته آیت‌الله جوادی آملی دارای 350 صفحه است که با قیمت 10000 تومان از سوی نشر بین‌المللی اسراء منتشر و روانه بازار نشر شده است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها