امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۱:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96624
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 33
نادر برهانی مرند نویسنده و کارگردان تئاتر در گفت و گو با خبرنگار تئاتر خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره اجرای نمایش «مرگ فروشنده» ...

نادر برهانی مرند نویسنده و کارگردان تئاتر در گفت و گو با خبرنگار تئاتر خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره اجرای نمایش «مرگ فروشنده» اظهارداشت: طبق قراری که با اتابک نادری مدیر سابق تئاترشهر داشتیم قرار بود تا این نمایش از اوایل مهرماه در سالن اصلی اجرا شود اما با تغییر و تحول در تئاترشهر اجرا ما با اختلال مواجه شده است و همه چیز به شورای هنری مربوط خواهد شد این در حالی است که کارگردان دیگری خارج از برنامه اجرایش قبل از قطعی شده است.
وی افزود: همین امر موجب شده تا نتوانم برخی از بازیگران «مرگ فروشنده» همراه داشته باشم زیرا اغلب آنها قرارداد سینمایی و یا سریال تلویزیونی دارند.
این کارگردان تئاتر با بیان اینکه 4 سال نتوانسته نمایشی را به صحنه ببرد، گفت: بخشی از عدم فعالیتم دلایل شخصی است و بخش دیگر مدیرانی بودند که اجازه فعالیت نمی دادند.
برهانی مرند درباره حضورش در شورای هنری تئاتر شهر نیز بیان داشت: طی گفت و گویی که با مدیر تئاتر شهر داشتم اولویت خودم را اجرای «مرگ فروشنده» است و اگر حضورم در شورای هنری تئاترشهر کارم را تحت تاثیر قرار بدهد از حضور در آن امتناع خواهم کرد.
به گزارش فارس، نمایش «مرگ فروشنده» با حضور با بازی پیام دهکردی‌، سیامک صفری، امیر جعفری‌، هدایت هاشمی، فرزین محدث دی ماه سال 85 در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه رفت که مورد استقبال تماشاگران قرار گرفت.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها