امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۱۸:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96638
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۳۰
تعداد بازدید: 43
حمیدرضا مشهدی‏عباسی در حاشیه دومین همایش استانی خبرنگاران و عکاسان خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در شرق استان تهران که با حضور مدیرکل ...

حمیدرضا مشهدی‏عباسی در حاشیه دومین همایش استانی خبرنگاران و عکاسان خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در شرق استان تهران که با حضور مدیرکل امور استان‏های خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امام جمعه و فرماندار فیروزکوه و . . . در سالن جلسات بخشداری مرکزی فیروزکوه برگزار شد، در گفت‌وگو با خبرنگاران فارس در شرق استان تهران، با اشاره به اینکه برخی می‏گویند که چرا نمی‏گذارید ارتباط با آمریکا برقرار شود، اظهار داشت: کشورهای زیادی مانند رومانی در حال حاضر با آمریکا ارتباط دارند؛ اما اوضاع و احوال مناسبی ندارند. 

نماینده مردم شهرستان‏های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مردم باید آماده باشند و بدانند که در اطراف ما گرگ‏های زیادی هستند و منطقه همیشه ناامن است و شرکت‏های مهمات‏فروش آمریکا و غرب از این وضع سود می‏برند و می‌خواهند تا خاورمیانه حیاط خلوتی برای آنها باشد و از داعش و طالبان استفاده می‌کنند.

مشهدی‏عباسی بیان کرد: در دهه 60، کوموله را در کردستان داشتیم که قیمت سر پاسدار، قیمت سر بسیجی و قیمت سر سرباز تعیین می‏کردند و همین کارهای داعش را انجام می‏دادند.

وی تصریح کرد: در آن منطقه و در جایی که کوه‏ها به آن نزدیک می‏شوند و به آن تنگه شیطان می‏گفتند، 300 پاسدار شهید شدند تا توانستند این منطقه را از کوموله‏ها بگیرند.

نماینده مردم شهرستان‏های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اگر هم‏اکنون در کشور امنیت داریم، هزینه داده‏ایم و این مباحث باید برای مردم تشریح شود.

مشهدی‏عباسی تصریح کرد: امروز می‏بینیم که آن طرف مرز این همه ناامن و این طرف مرز امنیت پایدار برقرار است و با دادن هزینه‏های بسیار، این امنیت به دست آمده است.

وی افزود: نسل جدید نمی‏داند که کوموله چقدر در کردستان جنایت کرده و چه تعداد از پاسداران ما را به شهادت رسانده است که البته در آن زمان ما هم جنگ با رژیم بعثی و هم جنگ با کوموله و منافقان را داشتیم. 

مشهدی‏عباسی گفت: با اینکه این همه زحمت کشیدیم و به اینجا رسیدیم، برخی بحث‏هایی را مطرح می‏کنند که موجب تضعیف نظام جمهوری اسلامی می‎‏شود.

وی با بیان اینکه ما مکتب داریم و زیر بار ذلت نمی‏رویم، تصریح کرد: آن روز 300 پاسدار با وجود اینکه آرزو داشتند زندگی کنند، برای آزادسازی این منطقه شهید شدند و امروز نیز خبرنگاران باید به عنوان پاسداران نظام اسلامی ذهن مردم را آماده و این وقایع را برای مردم تشریح کنند تا بدانند که چه هزینه‏هایی برای به دست آوردن این امنیت شده است.

نماینده مردم شهرستان‏های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی افزود: آن روز آن تنگه را گرفتیم؛ اما در حال حاضر دشمن دارد ذهن مردم را طوری طراحی می‏کند تا به کل سیستم لطمه بزند.

مشهدی‏عباسی ادامه داد: در اینجاست که خبرنگاران باید نقش تبیین اخبار و مهندسی ذهن مردم را بر عهده بگیرند و مردم را آگاه کنند.

وی افزود: کشورهای زیادی هستند که رژیم صهیونیستی را به رسمیت می‏شناسند و به آمریکا باج می‏دهند؛ اما چرا آمریکا نمی‏گوید بیایید این مبلغ را بگیرید و خرج کنید تا اقتصاد و صنعتتان درست شود. 

نماینده مردم شهرستان‏های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جنایات گروه تکفیری داعش تاکید کرد: اقدامات این گروه وحشیانه است و حتی در قرون وسطی نیز این جنایات صورت نمی‏گرفت. 

مشهدی‏عباسی با بیان اینکه طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب درصد بالایی از مشکلات اقتصادی کشور مربوط به مدیریت‏های داخلی است، ادامه داد: خبرنگاران به عنوان مهندسانی که ذهن مردم را طراحی می‏کنند، می‏توانند بسیار در این زمینه تاثیرگذار باشند.
 

 

 

 

 

 

 
انتهای پیام/2568/ی40
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها