امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۲۲:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9664
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۰
تعداد بازدید: 85
به گزارش فارس به نقل از انگجت، گوگل رسما اعلام کرده که سرویس یاد شده در تاریخ 20 نوامبر تعطیل خواهد شد و به کاربران این سرویس تبادل مالی الکترونیک ...

به گزارش فارس به نقل از انگجت، گوگل رسما اعلام کرده که سرویس یاد شده در تاریخ 20 نوامبر تعطیل خواهد شد و به کاربران این سرویس تبادل مالی الکترونیک هشدار داده که برای انجام پرداخت هایشان باید از پلاتفورم دیگری استفاده کنند.

چک اوت که در سال 2006 راه اندازی شد، در نوامبر گذشته با سرویس پرداخت موبایلی گوگل به نام wallet ادغام شد، اما حتی این ادغام هم نتوانست بر تعداد کاربران آن اضافه کند. گوگل امیدوار بود محبوبیت چک اوت سرویس رقیب آن یعنی پی پال متعلق به ای بی را از دور رقابت خارج کند، اما در عمل چنین اتفاقی نیفتاد.

گوگل برای افزایش محبوبیت این سرویس با شرکت های متعددی مانند Braintree, Shopify and Freshbooksهمکاری کرد، اما هیچ از این اقدامات نتیجه ای را برای آن در برنداشت. این شرکت قصد دارد به منظور احیای خدمات پرداخت موبایلی آن را با خدمات دیگری ادغام کند. هفته گذشته گوگل تائید کرد که والت با خدمات جیمیل ادغام شده و کاربران می توانند از این طریق به نقل و انتقال پول بپردازند.
انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها