امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۱۶:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96655
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۲۵
تعداد بازدید: 192
با آغاز مجدد حملات صهیونیست ها به باریکه غزه، بار دیگر مسئله فلسطین به خبر مهم دنیا تبدیل شده است .

با آغاز مجدد حملات صهیونیست ها به باریکه غزه، بار دیگر مسئله فلسطین به خبر مهم دنیا تبدیل شده است .

به گزارش پیروان موعود به نقل از کیهان، نبیل نعیم یکی از سلفی‌های مصر که با سرکرده داعش در زندان بوده است در مصاحبه با یک شبکه ماهواره‌ای، می‌گوید: «ابوبکر بغدادی که نام اصلی وی «ابراهیم عواد البکری» است مدتها در زندان آمریکایی‌ها در عراق بود، اما ناگهان آمریکایی‌ها در سال ۲۰۰۶ و در حالی که هیچکس مورد عفو آمریکایی‌ها قرار نمی‌گرفت، او را آزاد کردند. او پس از آزادی به «ابومصعب زرقاوی» سرکرده القاعده در عراق، پیوست و آمریکایی‌ها یک ماه پس از آزادی ابوبکر و پیوستن او به ابومصعب، در یک حمله هوایی ابومصعب و تعدادی دیگر از اعضای القاعده را کشتند.»

نبیل نعیم می‌گوید؛ «ابوبکر با هر یک از فرماندهان نظامی القاعده در عراق ملاقات می‌کرد، آمریکایی‌ها چند ساعت بعد او را می‌کشتند و به همین علت القاعده به شدت نسبت به هویت او تردید داشت و ابوبکر بغدادی را یک عامل «سیا» می‌دانست که از او برای شناسایی نیروهای القاعده در عراق استفاده می‌کنند.»

نبیل نعیم توضیح می‌دهد که «من هم مدتی در زندان بودم ولی وقتی آزاد شدم محتاج یک لقمه نان بودم. اما همه دیدند که البغدادی یکباره صاحب میلیون‌ها دلار شد و ۶۰۰ الی ۷۰۰ خودرو برای هواداران خود خریداری کرد که همه هزینه‌ها با واسطه قطر پرداخت می‌شد و تسلیح افراد را هم ترکیه بر عهده داشت.»

گفتنی است، بعد از حمله رژیم صهیونیستی به غزه که ادعای اسلام‌خواهی داعش را زیر سؤال برده است، سرکرده تروریست‌های اجاره‌ای در پاسخ به این پرسش که چرا برای حمایت از مردم غزه با اسرائیل نمی‌جنگید؟ گفته بود؛ مأموریت ما جنگ با اسرائیل نیست، مأموریت ما جنگ با مرتدین است! ابوبکر بغدادی توضیح نداده است که این مأموریت از کدام کانون به وی ابلاغ شده است؟!

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها