امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۹:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96664
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۲۰
تعداد بازدید: 62
محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ...

محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به جلسه غیرعلنی امروز مجلس (22 تیرماه 93) اظهار داشت: رئیس سازمان بورس با حضور در جلسه غیرعلنی امروز مجلس توضیحاتی را در ارتباط با دلایل وضعیت بازار سرمایه در ماه‌های اخیر، ریزش قیمت‌های سهام و کاهش شاخص بورس توضیحاتی را ارائه کرد و مباحث لازم در این زمینه صورت گرفت.

وی افزود: صالح‌آبادی همچنین در این جلسه پیشنهادات خود را در خصوص داشتن یک بازار سرمایه متناسب با شرایط اقتصادی کشور که بتواند به رشد و توسعه اقتصادی کشور کمک کند، ارائه کرد که عمده مباحث در این باره مربوط به ثبات قوانین و مقررات در این زمینه بود.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس خاطرنشان کرد: موضوعات مربوط به بازارهای موازی، سازمان پول و نرخ سپرده‌های بانکی نیز از دیگر مسائلی بود که به آن اشاره و مباحثی در خصوص آنها مطرح شد.

پورابراهیمی تصریح کرد: لزوم حمایت از صندوق توسعه بازار و حمایت از فعالیت این صندوق از دیگر مسائل مطروحه بود که پیشنهاداتی نیز در این حوزه ارائه شد تا از منابع صندوق توسعه ملی به صورت سپرده در این صندوق منابعی ایجاد شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها