امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۱:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96669
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۴۷
تعداد بازدید: 73
رضا معصومی راد در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به روند تکمیل لایحه الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت ...

رضا معصومی راد در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به روند تکمیل لایحه الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت اظهار داشت: طی ماه‌های اخیر پیرو فراخوان انجام شده، دیدگاه‌های مختلفی از حوزه، دانشگاه و مباحث علمی ارائه شد تا لایحه‌ای که دولت تهیه کرده است، از لحاظ مبنای فکری و معرفتی و هم اجزا و ابعاد آن ارزیابی و در نهایت اشکالات و موارد نقد برای ما ارسال شود.

رئیس امور تدوین الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت تصریح کرد: تاکنون بسیاری از دستگاه‌ها و مراکز علمی نظرات خود را ارائه کردند و در آخرین نشست این موضوع در مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت با حضور صاحب نظران بررسی شد.

وی افزود: پس از تحلیل و اعمال این نظرات و دیدگاه‌ها توسط کمیسیون فرهنگی دولت، لایحه برای تصویب به دولت رفته و پس از آن به مجلس ارسال شود.

معصومی راد در پاسخ به این سؤال که چه زمانی جمع‌بندی‌ها نهایی می‌شود، بیان داشت: در حال حاضر تمامی نظرات برای دولت ارسال شده و مراحل پایانی را پشت سر می‌گذاریم.

به گفته وی، عمده نظرات و دیدگاه‌ها در موارد جزئی و عبارات است.

رئیس امور تدوین الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت گفت: امیدواریم با پیش‌بینی‌های صورت گرفته این لایحه بعد از ماه مبارک رمضان برای تصویب به دولت برود.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار