امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۲:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9667
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۰
تعداد بازدید: 98
به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، زمزمه‌های قدیمی تغییر مدیریتی در شرکت مخابرات استان تهران و شرکت همراه ...

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، زمزمه‌های قدیمی تغییر مدیریتی در شرکت مخابرات استان تهران و شرکت همراه اول که مدت‌ها است شنیده می‌شود سرانجام تعبیر شد و روز گذشته هیئت مدیره شرکت ارتباطات سیار (همراه اول) و شرکت مخابرات استان تهران دست‌خوش تغییراتی شد.

به تازگی نیز مظفر پوررنجبر مدیر عامل شرکت مخابرات ایران در نشستی با خبرنگاران در خصوص زمزمه‌های تغییر مدیر عامل مخابرات و همراه اول، این موضوع را تایید کرده و گفته بود: با توجه به تغییراتی که در هیئت مدیره‌های این دو شرکت در پیش‌رو داریم، احتمال تغییر مدیرعامل آنها نیز وجود دارد.

*مدیرعامل مخابرات استان تهران تغییر کرد

اکنون این پیش بینی در مورد شرکت مخابرات استان تهران تعبیر شده است.

محمد روح اللهی مدیر عامل سابق شرکت مخابرات استان تهران از هیئت مدیره این شرکت خارج و به‌عنوان عضو هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران و عضو هیئت مدیره شرکت ارتباطات سیار منصوب شده است.

با خروج روح اللهی و نجمی از هیئت مدیره مخابرات تهران، صیدی و شیدایی در جمع 5 نفره هیئت مدیره جایگزین شدند و هم‌اکنون یافتیان، بقایی، شیدایی، صیدی و صادقی در هیئت مدیره شرکت مخابرات استان تهران حضور دارند.

مدیر عامل جدید شرکت مخابرات استان تهران نیز باید توسط هیئت مدیره جدید شرکت تعیین شود.

*هیئت مدیره همراه اول 7 نفره شد

از سوی دیگر با ورود محمد روح اللهی به همراه اول، تغییراتی در هیئت مدیره این اپراتور نیز ایجاد شده است.

همراه اول که مدتی است مجوز افزایش تعداد اعضای هیئت مدیره از 5 به 7 نفر را بدست آورده، با ابقای 5 عضو هیئت مدیره فعلی، محمد روح اللهی را به نمایندگی از شرکت مخابرات استان تهران و حمید رضا رفیعی را به نمایندگی از شرکت مخابرات استان اصفهان به هیئت مدیره همراه اول اضافه کرده است.

حمیدرضا رفیعی در گذشته رییس هیئت مدیره شرکت بورس اوراق بهادار بوده است.

به این ترتیب هم‌اکنون هیئت مدیره 7 نفره همراه اول را مسعود مهردادی رییس هیئت مدیره، مظفر پور رنجبر نائب رییس هیئت مدیره، وحید صدوقی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره، ناصر یوسف پور، رسول سرائیان، محمد روح اللهی و حمید رضا رفیعی تشکیل می‌دهند.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها