امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۰۸:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96675
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۴۷
تعداد بازدید: 39
میرعلی‌ اشرف عبدالله پوری حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پاسخ به این سوال که آیا طرح آزاد‌سازی ...

میرعلی‌ اشرف عبدالله پوری حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پاسخ به این سوال که آیا طرح آزاد‌سازی سهام عدالت نهایی شد، اظهار داشت: هنوز چیزی مشخص نیست، اما تلاش می‌کنیم طرح آزاد‌سازی سهام عدالت را زودتر از موعد به تصویب برسانیم.

وی با اشاره به برگزاری جلسات متعدد در سازمان خصوصی‌سازی و وزارت اقتصاد گفت: هر هفته جلساتی در سازمان و وزارتخانه برگزار می‌شود، تا مرحل پیشرفت آن طی شود.

معاون وزیر اقتصاد از اظهار‌نظر و احساس مسئولیت نمایندگان مجلس شورای اسلامی نسبت به سهام عدالت تقدیر و قدردانی کرد.

عبدالله پوری حسینی با بیان اینکه طرح آزاد‌سازی سهام عدالت به شکل مناسبی نهایی و عرضه خواهد شد، گفت: البته طرح سازمان خصوصی‌سازی پیش از این تقدیم دولت شده بود و اکنون پیشنهادات بسیاری در این زمینه ارائه شده و امکان دارد طرح اولیه با طرح نهایی تغییرات محسوسی داشته باشد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا می‌توان زمان خاصی را برای آزاد‌سازی سهام عدالت اعلام کرد، گفت: فعلا نمی‌توان زمان خاصی برای آن اعلام کرد، اما این طرح در مراحل نهایی قرار داشته و نسبت به گذشته پیشرفت و رشد خوبی دارد.

انتهای پیام/ب  
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها