امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۷:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96695
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۰۳
تعداد بازدید: 185
به‌گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این دوره‌ها که توسط باشگاه خبری خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس «توانا» برگزار ...

به‌گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این دوره‌ها که توسط باشگاه خبری خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس «توانا» برگزار می‌شود، از یازدهم مرداد آغاز خواهد شد و تا پایان این ماه ادامه خواهد داشت.

سرفصل‌های دوره «اصول خبرنویسی» شامل تعریف خبر، ارزش‌های خبری، عناصر خبر، سبک‌های خبرنویسی، لیدنویسی و تیترنویسی به صورت کارگاهی و همراه با انجام تمرین‌های عملی در هر جلسه است. این دوره از دوازدهم مرداد طی 6 جلسه به صورت دو روز در هفته برگزار می‌شود.

همچنین سرفصل‌های دوره «عکاسی دیجیتال پایه»‌ نیز به طور خلاصه شامل آشنایی با منابع تولید تصویر دیجیتال، روند کلی ثبت تصویر در دوربین‌های عکاسی دیجیتال، آشنایی با سنسور حساس به نور (CCD و CMOS) و مقایسه آن با عکاسی آنالوگ، آشنایی با سنسورهای فول‌فریم، تعریف و توضیح مگاپیکسل حقیقی، نسبی و موثر، آشنایی با انواع فرمت‌های ذخیره تصویر دیجیتال، آشنایی با انواع حافظه خارجی مورد استفاده در دوربین‌های دیجیتال، بررسی انواع لنز در دوربین‌های عکاسی و مسائل مرتبط با آن، آشنایی کامل با منوی دوربین‌های دیجیتال، به صورت کارگاهی و همراه با انجام تمرین‌های عملی در هر جلسه است. دوره «عکاسی دیجیتال پایه» نیز از یازدهم مرداد ماه طی 9 جلسه به صورت سه روز در هفته برگزار می‌شود.

در پایان دوره‌ها، به شرکت‌کنندگانی که موفق به کسب نمره حدنصاب قبولی شده باشند، مدرک پایان دوره از طرف دانشکده رسانه فارس اعطا می‌شود. همچنین برگزیدگان این دوره، در صورت موفقیت در مصاحبه حضوری، جذب باشگاه خبری توانا و خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس خواهند شد.

تعداد جلسه و هزینه شرکت در هر یک از دوره‌ها را در جدول زیر ببینید:


عنوان دوره
تعداد جلسه‌ها
مبلغ شهریه
زمان برگزاری
اصول خبرنویسی
6 جلسه دو روز در هفته
70هزار تومان
16:30 تا 19:30

عکاسی دیجیتال پایه
9 جلسه سه روز در هفته
100هزار تومان
16:30 تا 19:30

در صورت داشتن هرگونه سوال، می‌توانید با ایمیل دانشکده رسانه فارس به نشانی edu@farsnews.com در ارتباط باشید و یا با تلفن 88895541 تماس بگیرید.

برای ثبت‌نام در دوره‌های «اصول خبرنویسی» و یا «عکاسی دیجیتال پایه» اینجا کلیک کنید.

همچنین ثبت‌نام دوره مترجمی خبر انگلیسی و عربی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس که چندی است آغاز شده تا پایان تیر ماه ادامه دارد. برای ثبت‌نام شرکت در این دوره، اینجا کلیک کنید.
انتهای پیام
 
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها