امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۳:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96708
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۴۴
تعداد بازدید: 49
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نلو وینگادا سرمربی تیم فوتبال امید کشورمان در حاشیه دیدار تیم‌های امید ایران و ...

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نلو وینگادا سرمربی تیم فوتبال امید کشورمان در حاشیه دیدار تیم‌های امید ایران و ذوب آهن اصفهان در جمع خبرنگاران گفت:‌ دور دوم تمرینات ما در حال برگزاری است و باید از باشگاه ذوب آهن تشکر کنم که با ما بازی خواهند کرد چرا که ما تمرینات‌مان را با تیم انجام می‌دهیم اما اجرای آن مهم است که در بازی‌های دوستانه می‌توانیم اجرای آن را در زمین ببینیم.

وی ادامه داد:‌ با این شرایطی که ما دارمی اگر هر مربی دیگری هم بود از زمانی که در اختیار دارد رضایت نداشت اما باید تعامل خوبی میان باشگاه‌ها و تیم ملی صورت گیرد تا دراین مدت کوتاه فعالیت کنیم و از کار راضی باشیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال امید کشورمان در پاسخ به این سوال که آیا در بازی‌های اینچئون کره جنوبی تیم فوتبال امید کشورمان می‌تواند موفق باشد یا نه، خاطرنشان کرد: اگر می‌توانستم چنین کاری انجام دهم جادوگر بودم نه مربی! اما می‌توانم قول بدهم که در این بازی‌ها نمایش خوبی داشته باشیم چرا که وقتی پیراهن تیم ملی بر تن ماست باید همه تلاش‌مان را بکنیم.

وینگادا درباره رابطه خوبش با کارلوس کی‌روش هم خاطرنشان کرد: کی‌روش از من حمایت کرد که به ایران بیایم ما دو مربی و دو دوست هستیم که خیلی خوب همدیگر را می‌شناسیم و با همکاری مربیان ایرانی می‌توانیم شرایط خوبی داشته باشیم. من اطمینان دارم که او به ایران برمی‌گردد و به کارش ادامه خواهد داد.

وی در مورد تعاملش با مربیان ایرانی هم خاطرنشان کرد: مربیان باید بدانند که بازی‌های ملی بازی‌هایی است که همه باید برای آن تلاش کنیم و عملکرد خوبی داشته باشیم چرا که در حدود یک ماه تا بازی‌های آسیایی زمان مانده و ما باید این بازیکنان را بیشتر در اختیار داشته باشیم.

سرمربی تیم ملی امید کشورمان در پاسخ به این سوال که آیا کی‌روش به ایران بازمی‌گردد یا نه، گفت: کی‌روش قطعا به ایران بازمی‌گردد چرا که وسایلش در اینجا است اما اینکه قراردادش را با فدراسیون فوتبال ایران تمدید می‌کند یا نه موضوعی است که بین او و فدراسیون فوتبال است اما من امیدوارم که قراردادش را تمدید کند.

وی در پایان درباره استفاده از سه بازیکن بزرگسال در تیم ملی امید تصریح کرد: هنوز مقررات این بازی‌ها نیامده و ما از این موضوع مطلع نیستیم. شاید اگر اینجا اروپا بود از یکسال قبل همه چیز مشخص می‌شد اما ما منتظر قوانین هستیم و هنوز تصمیمی در این باره نگرفته‌‌ایم.
انتهای پیام/ن
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها