امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۴:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96732
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
محسن صفرپور رئیس جبهه اعتدالگرایان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به حمله مجدد رژیم ...

محسن صفرپور رئیس جبهه اعتدالگرایان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به حمله مجدد رژیم صهیونیستی به نوار غزه اظهار داشت:‌ رژیم اشغالگر قدس هر زمان که مطامع غریزی و ذاتی خود ایجاب می‌‌کند به دنبال حمله مجدد به مردم مظلوم فلسطین است.

وی افزود: رژیم صهیونیستی ابتدا با به راه انداختن گروه‌های تکفیری در سوریه همه انظار جهانی را متوجه کشور سوریه ساخت اما چون دیدند نمی‌توانند کاری کنند به سمت عراق تغییر مسیر داده و گروهک داعش را راه انداختند.

رئیس جبهه اعتدالگرایان تصریح کرد: رژیم اشغالگر قدس پس از به راه انداختن آشوب در عراق و متوجه ساختن دیگر کشورها به تحولات عراق این زمان را بهترین فرصت برای حمله به نوار غزه دانست و توافق خود با حماس را زیر پا گذاشت.

صفرپور با بیان اینکه صهیونیست‌ها هیچ گاه حتی با حضور نیروهای بین‌المللی و سازمان ملل با فلسطین توافقی انجام نمی‌دهند، گفت: آنها اگر توافقی هم صورت دهند به آن پایبند نخواهند بود چرا که به دنبال فرصت‌سازی برای نیل به اهداف شوم خود هستند.‌

وی یکی دیگر از دلایل حمله صهیونیست‌ها به نوار غزه را اختلاف در دولت ائتلافی دانست و خاطرنشان کرد: آنان با این حمله می‌خواهند بگویند که ما به اصول پایبندیم و هیچ اختلافی نداریم به همین منظور است که نوعی پراگماتیسم خبری به وجود آورده‌اند.

رئیس جبهه اعتدالگرایان معتقد است که حکومت‌های استکباری همواره سعی داشته‌اند در جام جهانی فوتبال علیه کشوری دست به حمله بزنند به گونه‌ای که حمله آمریکا به عراق نیز در همین زمان صورت گرفت و امروز رژیم اشغالگر قدس درست زمان برگزاری جام جهانی فوتبال حمله به نوار غزه را در دستور کار خود قرار داده تا وقتی که جهانیان همه هم و غمشان جام جهانی است در جریان کشتار بی‌رحمانه مردم غزه قرار نگیرند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها