امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۴:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96734
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 49
لطف‌الله فروزنده عضو جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به حمله ...

لطف‌الله فروزنده عضو جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به حمله وحشیانه رژیم صهیونیستی به مردم غزه گفت: رژیم صهیونیستی دارای ماهیتی نامشروع است که مقاومت در این چند سال اخیر به آنان آسیب زده و رژیم صهیونیستی اکنون درصدد است تا حق مردم فلسطین را ضایع کند.

وی با انتقاد از سکوت معنادار سازمان‌های بین‌المللی در برابر کشتار بی‌رحمانه مردم غزه خاطرنشان کرد: رژیم صهیونیستی با حمایت آمریکا دست به چنین جنایتی زده است و جای تعجب ندارد که چرا هیچ‌کدام از سازمان‌های بین‌المللی این اقدامات را محکوم نکرده‌اند چراکه نهادهای بین‌المللی ابزاری در دست استکبار جهانی است.

فروزنده ادامه داد: رژیم صهیونیستی پیش از این ضربات بسیاری را از نیروی مقاومت در جنگ 22 روزه و 33 روزه دریافت کرده است که اکنون نیز همین اتفاق می‌افتد و آنان در این جنگ شکست سنگینی را از نیروی مقاومت دریافت خواهند کرد.

عضو جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در پایان با بیان اینکه دفاع از مردم بی‌گناه غزه وظیفه هر مسلمان است تصریح کرد: همه مردم مسلمان جهان باید به طور منسجم کشتار بی‌رحمانه مردم غزه را محکوم کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها