امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۱:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96736
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 32
مجتبی شاکری عضو جمعیت ایثارگران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در واکنش به اقدامات جنایتکارانه رژیم ...

مجتبی شاکری عضو جمعیت ایثارگران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در واکنش به اقدامات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی گفت: رژیم اسرائیل در حمله به مردم غزه دچار خطایی جدی‌ شده است همان اشتباهی که در محاسبات خود درباره حمله به کشور عراق و سوریه انجام داد و اکنون برای اینکه بتواند شکست خود را جبران کند ماجرای حمله به غزه را آغاز کرده است.

وی با بیان اینکه حمله به غزه تکرار عملیات سوخته است تصریح کرد: مقاومت مردم فلسطین در جنگ 22 روزه هزینه‌های سنگینی را برای رژیم صهیونیستی به همراه داشت که با حمله مجدد این رژیم به مردم غزه شکست بزرگتری در انتظار رژیم صهیونیستی است.

عضو جمعیت ایثارگران در پایان با بیان اینکه رژیم صهیونیستی درصدد است تا با متفرق کردن جامعه مسلمانان در عراق و سوریه از اتحاد مسلمانان جلوگیری کند خاطرنشان کرد: اتحاد مسلمانان برای حمایت از مردم مظلوم غزه در روز قدس موجب ناکامی نظام سلطه در رسیدن به اهدافش خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها