امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۲۲:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96746
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
ایرج عبدی نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به جلسه ...

ایرج عبدی نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به جلسه امروز کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: اعضای کمیسیون در آغاز جلسه امروز به بررسی برنامه سال جاری کمیسیون پرداختند تا بر اساس این برنامه‌ریزی طرح‌هایی که از اهمیت بیشتری برخوردار است در اولویت کاری کمیسیون قرار گیرد.

وی افزود: همچنین در این جلسه طرح بیمه بیکاری متقاضیان کار اعاده شده از سوی شورای نگهبان با حضور نماینده این شورا مورد بررسی و اصلاح قرار گرفت و هفته آینده در دستور کار مجلس قرار می‌گیرد.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: در ادامه جلسه امروز طرح افزایش یک تبصره به ماده 5 قانون گزینش معلمان در دستور کار کمیسیون قرار داشت و پس از بحث و بررسی پیرامون این طرح ادامه بررسی آن به جلسه بعدی کمیسیون موکول شد.

عبدی اضافه کرد: براساس طرح مذکور افرادی که در مشاغل حساس وزارتخانه‌ها به کار گرفته می‌شوند باید استعلام وزارت اطلاعات را به همراه داشته باشند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها