امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۱۸:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96748
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
موسوی لارگانی نماینده فلاورجان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: جلسه امروز ...

موسوی لارگانی نماینده فلاورجان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: جلسه امروز بعدازظهر کمیسیون با حضور آقامحمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تشکیل شد و وی به مدت 45 دقیقه توضیحاتی در مورد اقتصاد مقاومتی ارائه داد.

وی مطالب مطرح شده در جلسه امروز را ارزشمند خواند و گفت: قرار شد لوح فشرده‌ای از سخنان آقامحمدی در اختیار اعضای کمیسیون قرار گیرد و نیز جلساتی به صورت مستمر با حضور نمایندگان برگزار شده و در مورد عملیاتی شدن اقتصاد مقاومتی که خواسته بحق مقام معظم رهبری است تدابیری اندیشیده شود.

موسوی لارگانی از طرح ایجاد شورای مناطق آزاد در جلسه کمیسیون خبر داد و گفت: این طرح پیشنهاد می‌دهد که مناطق آزاد به مجلس پاسخگو باشد، در حالی که هم‌اکنون نظارتی بر روی آنها صورت نمی‌گیرد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به ابهامات این طرح مقرر شد کارگروهی از اعضای کمیسیون، طراحان طرح و مرکز پژوهش‌های مجلس تشکیل شود و ظرف یک ماه گزارشی به کمیسیون ارائه دهند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار