امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۶:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96768
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، محسن سرخو در مراسم افطاری مشترک سازمان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، محسن سرخو در مراسم افطاری مشترک سازمان تامین اجتماعی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به این فراکسیون از چند ماه قبل با هدف رسیدگی به وضعیت کارگران شاغل در سازمان های زیر مجموعه شهرداری تهران و نیز رسیدگی به کارگران شاغل در واحدهای تولیدی پایتخت تشکیل شد، گفت: در بخش نخست با توجه تفاوت هایی که میان محاسبه حقوق و مزایای کارگران شاغل در سازمان های مختلف شهرداری تهران وجود اشت، تلاش کردیم تا از طریق برگزاری جلسات مشترک امکان همسان سازی و ارتقاء وضعیت کمی و کیفی مزدی همه این کارگران را فراهم کنیم.

وی در  ادامه این مراسم از آمادگی فراکسیون کارگری شورای شهر برای رسیدگی به مشکلات کارگران شاغل در واحدهای صنعتی شهر تهران خبر داد و گفت: این فراکسیون آمده است تا از طریق مراجعه کارگران به خواسته های صنفی و مشکلات آنها رسیدگی کند.

عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی همچنین در خصوص اقداماتی که در هیات مدیره جدید سازمان تامین اجتماعی برای جمعیت 39 میلیون نفری بیمه شدگان این سازمان انجام شده است گفت: خوشبختانه در دولت تدبیر و امید با اقدامات شخص وزیر تعاون ،کار و  رفاه اجتماعی و مدیرعامل سازمان  تامین اجتماعی رسیدگی به مشکلات بیمه ای و درمانی جامعه کارگری طبق اهداف و وظایف این سازمان بطور جدی در دستور کار قرار دارد.

سرخو با یادآوری اینکه در 6 سال گذشته به واسطه عملکرد نادرست و اشتباه برخی از مسئولان سازمان, در تصمیم گیری های مربوط به حقوق و اموال جامعه 39 میلیون نفری بیمه شدگان این سازمان تخلفاتی صورت گرفت، ازطریق حقوقی و قانونی در صدد بازیابی حقوق از دست رفته بیمه شدگان هستیم.

وی بابیان اینکه چون اموال سازمان تامین اجتماعی ماهیت حق الناسی دارد ، نمی توان حتی از یک ریال تخلف  انجام گرفته صرف نظر کرد، افزود: خوشبختانه در این مدت اقدامات خوبی در حوزه های بیمه ای و درمانی سازمان تامین اجتماعی صورت گرفته است که به زودی بیمه شدگان نیز متوجه این تفاوت ها خواهند شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار