امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۷:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96770
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
مظاهر ریاسوند امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: یک واحد صنفی در شهرستان خرم‌دره استان زنجان که در پوشش عطاری اقدام به توزیع ...

مظاهر ریاسوند امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: یک واحد صنفی در شهرستان خرم‌دره استان زنجان که در پوشش عطاری اقدام به توزیع داروهای غیرمجاز و تقلبی می‌کرد پلمب و از این واحد صنفی 11 هزار و 522 قلم داروی غیرمجاز قاچاق و تقلبی کشف شد.

وی تصریح کرد: کشف این مقدار داروی غیرمجاز و تقلبی از یک عطاری که ممکن است آثار زیانباری و در برخی مواقع مرگ را برای مصرف‎کنندگان در پی داشته باشد هشداری است که مردم در دام این‌گونه افراد سودجو قرار نگیرند.

فرمانده انتظامی شهرستان خرم‌دره خاطرنشان کرد: افراد ساده‎لوح و افرادی که داروهای خود را از مراکز مجاز و زیر نظر پزشک تهیه نمی‌کنند فرصت مناسبی برای افراد سودجو و فرصت‎طلب است و در مقابل رعایت برخی موارد می‌تواند به عنوان مانعی در برابر افراد باشد.

این مسئول با اشاره به اینکه توزیع‎کنندگان داروهای غیرمجاز و تقلبی با ارائه اطلاعات نادرست و غلط ضمن دستیابی به اهداف خود طعمه‌هایشان را در معرض انواع آسیب‌ها و در مواقعی مرگ قرار می‌دهند، افزود: در پی اخبار واصله مبنی بر فروش انواع داروی غیرمجاز در یک عطاری در سطح شهرستان خرم‌دره موضوع در دستور کار تیمی ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی قرار گرفت.

ریاسوند با اشاره به اینکه ماموران پس از شناسایی این واحد صنفی آن را به صورت نامحسوس زیر نظر قرار دادند، یادآور شد: ماموران پس از اطمینان از فعالیت غیرقانونی وارد عمل شدند.

وی ادامه داد: ماموران موفق شدند در بازرسی از این واحد صنفی 11 هزار و 522 عدد انواع دارو، قرص غیرمجاز و قاچاق کشف و ضبط کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان خرم‌دره در پایان یادآور شد: در این رابطه عطاری پلمب و فرد متخلف با تشکیل پرونده‌ برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شد.

انتهای پیام/73008/ح20/ف4004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها