امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۷:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96771
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، وجه‎اله خدمتگزار پیش از ظهر امروز در نشست صمیمی استاندار خراسان جنوبی با کارکنان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، وجه‎اله خدمتگزار پیش از ظهر امروز در نشست صمیمی استاندار خراسان جنوبی با کارکنان سازمان تامین اجتماعی به مناسبت هفته تامین اجتماعی اظهار کرد: در قانون اساسی آمده است که آحاد جامعه از نظر نیازهای خود از جمله تحصیل، پزشکی، امداد، بیمه و حمایت‌های لازم هیچ دغدغه‌ای نباید داشته باشند.

وی با بیان اینکه نظام اسلامی خود را در ارائه خدمات موظف می‌داند، تصریح کرد: در حوزه‌های بیمه و حمایت اقشاری نیاز به حمایت دارند و مردم باید آسایش و آرامش خاطر داشته باشند.

استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه آحاد جامعه در نیازهایی که دارند مطمئن هستند نظام آنها را برآورده می‌کند، یادآور شد: در این مسیر همیشه کمبودهایی وجود دارد.

خدمتگزار با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید تامین سلامت مردم مورد توجه است، ادامه داد: در برنامه‎ریزی‌های انجام شده در بیمارستان‌ها 90 درصد هزینه‌های درمانی را بیمه و تنها 10 درصد آن را خانواده بیمار پرداخت می‌کند.

وی سازمان تامین اجتماعی را از سازمان‌های بزرگ بیمه‎ای دانست و گفت: این بیمه افراد گوناگونی از جمله کسبه، صاحبان حرف، روستائیان، سالمندان و برخی از کارمندان ادارات را زیرپوشش خود دارد.

استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه باید در سازمان‌های بیمه‌ای استان به گونه‌ای مدیریت شود تا بیمه شده بدون فوت وقت و اضطراب این اطمینان را داشته باشد که به خواسته او رسیدگی می‌شود، افزود: در برخورد با بیمه شده نیز باید عزت و کرامت او به خوبی حفظ شود.

خدمتگزار با تاکید بر تکمیل سریع بیمارستان جدید تامین اجتماعی بیرجند، اضافه کرد: امید است با بهره‎برداری از این بیمارستان فضای درمانی مطلوب و شایسته‌ای فراهم شود تا کادر خدمت‌رسان به خوبی ارائه خدمت کنند.

وی با بیان اینکه برای ساخت بیمارستان جدید تامین اجتماعی از شرکت شستا می‌توان استفاده کرد، یادآور شد: تنها به کادر اداری تامین اجتماعی نباید اکتفا کرد بلکه باید از این ظرفیت‌ها استفاده کنیم.

استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه در خدمت‌رسانی سازمان تامین اجتماعی باید اطمینان برای مردم حاصل شود، تصریح کرد: آنها باید مطمئن باشند هر وقت مشکلی برای آنها ایجاد شود دستگاه‌های متولی مشکل آنها را برطرف می‌کنند.

خدمتگزار با بیان اینکه کشوری هستیم که به معنای واقعی به حقوق شهروند خود توجه داریم، ادامه داد: یکی از این حوزه‌ها پزشکی است.

وی با بیان اینکه مردم در موقعی که به آنها نیاز باشد لبیک گفته و در صحنه حضور دارند، گفت: آنها در قبال آن از ما انتظار دارند و همچنین باید این باور برای آنها حاصل شود که تمام دولتمردان در تمام بخش‌ها توان خود را به کار می‎گیرند تا به مردم خدمت‎رسانی کنند.

استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه مردم خود را با کمبود منابع سازگار می‎کنند، خاطرنشان کرد: در این شرایط از ما انتظار دارند تا از منابع به بهترین وجه استفاده کنیم.

انتهای پیام/69010/ز40/پو3002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها