امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۱۷:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96772
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 48
جعفر رحمتی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: دو برادر سابقه‌دار به منظور تهیه مواد مخدر خود از خانه‌ باغ‌های خارج از شهر زنجان ...

جعفر رحمتی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: دو برادر سابقه‌دار به منظور تهیه مواد مخدر خود از خانه‌ باغ‌های خارج از شهر زنجان سرقت می‌کردند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان زنجان با اشاره به اینکه این افراد پس از دستگیری به 35 فقره سرقت اعتراف کردند، تصریح کرد: مردم مکررا مبنی بر اینکه اموالشان در باغ‌ها، شرکت‌ها، اماکن خصوصی در حومه شهر زنجان سرقت می‌شود، شکایت می‌کرند.

این مسئول با بیان اینکه پرونده این سرقت‌ها در دستور کار رسیدگی تخصصی کارآگاهان پلیس آگاهی زنجان قرار گرفت، خاطرنشان کرد: کارآگاهان پس از انجام تحقیقات فنی و پلیسی موفق به شناسایی دو متهم در این زمینه شدند.

وی با تاکید بر اینکه این دو برادر دستگیر شده دو برادر دارای سابقه کیفری بودند، عنوان کرد: این افراد در ابتدا منکر هر گونه سرقت بودند که با مشاهده مدارک و شواهد به 35 فقره سرقت اعتراف کردند.

رحمتی با اشاره به اینکه متهمان انگیزه خود را از سرقت‌های انجام شده تامین مواد مخدر خود اعلام کرده‎اند، اضافه کرد: پرونده برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شد.

انتهای پیام/73009/ق20/ف4004
برچسب ها:
آخرین اخبار