امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 17
۱۸:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96773
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
بهرام خلیلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به دستگیری یک قاچاقچی که مواد مخدر را در کیف زنانه جاسازی و قاچاق می‌کرد، اظهار داشت: ...

بهرام خلیلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به دستگیری یک قاچاقچی که مواد مخدر را در کیف زنانه جاسازی و قاچاق می‌کرد، اظهار داشت: این باند به صورت خانوادگی اقدام به قاچاق مواد مخدر می‌کرده است.

وی با اشاره به دریافت گزارش‌های مبنی بر فعالیت یک باند قاچاق مواد مخدر به صورت خانوادگی اضافه کرد: رسیدگی به این موضوع در دستور کار نیروی انتظامی شهرستان خدابنده قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان خدابنده به اقدامات انجام شده برای زیر نظر قرار گرفتن باند خانوادگی تهیه و توزیع مواد مخدر اشاره و تصریح کرد: با محرز شدن جرم این باند مراحل بعدی تحقیقات از این باند خانوادگی عملیاتی و سرکرده آنها شناسایی شد.

این مسئول با بیان اینکه خانواده قاچاقچی با عنوان مسافرت خانوادگی اقدام به قاچاق مواد مخدر می‌کرده است، ادامه داد: نیروی انتظامی از طریق ماموران خود مطلع شد، که این خانواده قصد دارد مقادیری مواد مخدر را به شهرستان منتقل کند.

خلیلی با اشاره به اقدام غافلگیرانه پلیس در توقیف خودروی حامل مواد مخدر این خانواده قاچاقچی افزود: عامل اصلی قاچاق به همراه همسرش دستگیر شده است.

وی به کشف یک کیلو و 200 گرم مواد مخدر از کیف زنانه همراه این خانواده اشاره و تاکید کرد: ماده مخدر تریاک به صورت ماهرانه‌ای در این کیف جاسازی شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان خدابنده از دستگیری یک باند دیگر تهیه و توزیع مواد مخدر خبر داد که اقدام به توزیع ماده مخدر هروئین می‌کرده است.

این مسئول با بیان اینکه از اعضای باند سه نفره دستگیر شده 650 گرم هروئین کشف و ضبط شده است، ادامه داد: این باند برای طی مراحل تحویل مقام‌های قضایی شده‌اند.

خلیلی خاطرنشان کرد: طی چند عملیات دیگر در سطح شهرستان خدابنده 500 قرص ترامادول به همراه 35 هزار نخ سیگار در این شهرستان کشف و ضبط شده است.

وی با تاکید بر نقش مردم در ارائه اطلاعات به نیروی انتظامی تاکید کرد: تعامل و مشارکت مردمی در اعلام به موقع اخبار و اطلاعات مهم‌ترین عامل موفقیت ماموران در دستگیری سوداگران مرگ و قاچاقچیان است.

انتهای پیام/73004/ح30/ف4004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها