امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۱۸:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96775
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
عاطفه رشنویی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز اظهار کرد: طرح استحکام‌بخشی و مستندنگاری حرم دانیال نبی از مهرماه سال 92 در استان خوزستان در ...

عاطفه رشنویی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز اظهار کرد: طرح استحکام‌بخشی و مستندنگاری حرم دانیال نبی از مهرماه سال 92 در استان خوزستان در حال انجام است.

معاون اداره میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان افزود: در این طرح قراردادی با مشاور دارای رتبه در بخش مقاوم‌سازی و استحکام بخشی منعقد شده است و این مشاور در حال انجام فعالیت‌ها در این زمینه است.

وی با اشاره به اجرای این طرح مطالعاتی گفت: در این طرح مطالعاتی از نظر تاریخی، طرح مقاوم‌سازی تهیه می‌شود که امید است برای اجرای این طرح اعتبار لازم اختصاص یابد.

رشنویی با اشاره به محل تامین اعتبار این طرح تاکید کرد: در این طرح اعتبارات از محل اعتبارات جاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان تامین شده است.

معاون اداره میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان ابراز امیدواری کرد که طرح مطالعاتی تهیه شده در سال‌جاری به تصویب رسیده و در دستور کار برای اجرا قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، طرح حرم دانیال نبی در شهرستان شوش از سال‌ها پیش در حال باز‌بینی و مطالعه است که بر اساس اظهارات معاون اداره کل میراث فرهنگی خوزستان این طرح در مراحل نهایی قرار گرفته است.
انتهای پیام/72006/ح10/چ3000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها