امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۳:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96778
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
علی اکبر کسائیان در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: در جلسه امروز دادگاه مطبوعات پرونده روزنامه‌های «دنیای اقتصاد» و «تهران امروز» و همچنین ...

علی اکبر کسائیان در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: در جلسه امروز دادگاه مطبوعات پرونده روزنامه‌های «دنیای اقتصاد» و «تهران امروز» و همچنین نشریه «عنوان» مورد رسیدگی قرار گرفت.

دبیر هیئت منصفه دادگاه مطبوعات افزود: این جلسه در شعبه 76 دادگاه کیفری و با مدیریت قاضی مدیرخراسانی بررسی شد.

وی بیان داشت: مدیرمسئول روزنامه تهران امروز به اتهام افترا و همچنین نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی در دادگاه حضور یافت که بنابر رای اعضای هیئت منصفه دادگاه مطبوعات در مورد اول به اتفاق آرا مجرم شناخته نشد؛‌ این در حالی است که در مورد دوم با اکثریت آرائ اعضای هیئت منصفه دادگاه مطبوعات مجرم شناخته شد.

وی ادامه داد: هیئت منصفه دادگاه مطبوعات متهم را به اتفاق آرا مستحق تخفیف دانست.

دبیر هیئت منصفه دادگاه مطبوعات یادآور شد: مدیرمسئول روزنامه دنیای اقتصاد نیز به اتهام افترا در این جلسه از دادگاه حضور یافت که شاکی آن مدعی‌العموم بود، اعضای هیئت منصفه دادگاه مطبوعات به اتفاق آرا وی را مجرم نشناخت.

وی همچنین به بررسی پرونده مدیرمسئول نشریه عنوان به اتهام استفاده ابزاری از تصاویر زن با شاکی مدعی‌العموم  اشاره کرد و گفت: بر اساس آرای اعضای هیئت منصفه دادگاه مطبوعات وی با اکثریت آرا مجرم شناخته نشد.

انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها