امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۲۱:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96779
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
علیرضا کمریی، مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص ...

علیرضا کمریی، مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص «برگزاری جشنواره هنری عفاف و حجاب فرهنگیان»، اظهار داشت: روز 21 تیرماه در تقویم کشورمان به نام عفاف و حجاب نامیده شده است و اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران از دو ماه پیش اقدام به جمع‌آوری آثار فرهنگیان پیرامون 4 موضوع خاص جشنواره کرد.

وی ادامه داد: این 4 موضوع شامل «فلسفه عفاف و حجاب در اسلام»، «آموزش و پرورش و نقش آن در توسعه و تعمیق فرهنگ عفاف و حجاب»، «عفاف و حجاب در سلامت جامعه» و «عفاف و حجاب در تحکیم بنیان خانواده» است که در 6 رشته مقاله نویسی، نقاشی، عکاسی، خوشنویسی، شعر و گرافیک برگزار شد.

کمریی افزود: 543 اثر به دبیرخانه جشنواره رسید که با بررسی آثار، 24 اثر که دارای ویژگی‌های لازم بودند به ‌عنوان آثار برتر انتخاب شدند و مورد تقدیر قرار گرفتند.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران یادآور شد: این جشنواره مختص فرهنگیان بود و قصدمان از برگزاری این جشنواره این است تا فرهنگ حجاب و عفاف را ابتدا در بین فرهنگیان ترویج دهیم چراکه دامنه تأثیر آنها بر رفتار و نگرش دانش‌آموزان بیشتر خواهد بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار