امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۴:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96784
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، مسعود علیاری ظهر امروز در جمع خبرنگاران با ابراز خرسندی از بازگشت سازمان بیمه تامین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، مسعود علیاری ظهر امروز در جمع خبرنگاران با ابراز خرسندی از بازگشت سازمان بیمه تامین اجتماعی به ماموریت اصلی خود اظهار داشت: این سازمان در حال حاضر اقدام به خدمت به جامعه هدف خود می‎کند که مهم‌ترین هدف محسوب می‌شود.

وی از وجود هفت شعبه دائمی تامین اجتماعی در سطح استان زنجان خبر داد و اظهار داشت: این استان چهار شعبه اقماری و یک کارگزاری هم دارد.

مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان نسبت جمعیت تحت پوشش استان را به کشور 1.3 درصد عنوان و تصریح کرد:‌ 80 درصد از جمعیت شهری و 53 درصد از جمعیت استان زیر پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار دارند.

این مسئول تعداد بیمه‎شدگان استان زنجان را طی سال گذشته با 6 درصد افزایش نسبت به سال پیش از آن 173 هزار و 568 نفر اعلام کرد.

علیاری جمعیت مستمری‎بگیری تامین اجتماعی استان زنجان را 23 هزار و 944 نفر اعلام کرد و افزود: این آمار 7 درصد از جمعیت استان را شامل می‌شود.

وی نسبت بیمه‎شدگان به مستمری‎بگیران استان زنجان را 7.2 درصد عنوان کرد و گفت: این میانگین قدری بالاتر از میانگین کشوری است.

مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان مبلغ پرداختی مستمری‎بگیران شامل از کارافتادگان و بازماندگان استان را طی سال گذشته 235 میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: این مبلغ نسبت به سال پیش از آن 31 درصد افزایش را نشان می‌دهد.

این مسئول از افزایش 35 درصد مصوبات بودجه مستمری‎بگیران خبر داد و افزود: بودجه تعهدات بلند مدت سال‎جاری شامل بازنشستگان، بازماندگان و از کارافتادگان 316 میلیارد تومان است.

علیاری بودجه بیمه بیکاری پرداختی در سال گذشته را توسط سازمان تامین اجتماعی 26 میلیارد تومان سال گذشته عنوان کرد و ادامه داد: این مبلغ نسبت به سال 91 حدود 24 درصد افزایش یافته است.

وی تاکید کرد: بودجه بیمه بیکاری سال‎جاری با 38 درصد افزایش به 36 میلیارد تومان رسیده است.

مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان تعداد دریافت‎کنندگان بیمه بیکاری استان زنجان را از تامین اجتماعی 4 هزار نفر اعلام کرد.

این مسئول بودجه تعهدات کوتاه مدت شامل انواع کمک هزینه‌ها تامین اجتماعی استان زنجان را 11 میلیارد تومان عنوان و خاطرنشان کرد: این بودجه نسبت به سال 91 حدود 16 درصد رشد یافته است.

علیاری از افزایش 28 درصدی بودجه بیمه بیکاری در استان زنجان خبر داد و افزود: این بودجه در سال‎جاری 14.5 میلیارد تومان است.

وی با اشاره به صدور و تجدید 288 هزار و 242 دفترچه درمانی تامین اجتماعی در استان زنجان طی سال گذشته ادامه داد: برای نخستین بار افزایش مستمری‎بگیران با استفاده از ماده 26 قانون تامین اجتماعی 25 درصد بوده است در حالی که افزایش حقوق و دستمزد کشوری 20 درصد اعلام شده است.

مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان از فراهم شدن زمینه دریافت اطلاعات بیمه‎شدگان کارفرمایان به صورت اینترنتی خبر داد و افزود: تاکنون آمار 8 هزار و 700 نفر از لیست کارفرمایان به صورت اینترنتی دریافت شده است.

انتهای پیام/73004/ق40/ف4004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها