امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۱:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96788
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 35
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرکرد، قاسم سلیمانی دشتکی ظهر امروز در نشست بررسی مشکلات نظام پزشکی استان چهارمحال و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرکرد، قاسم سلیمانی دشتکی ظهر امروز در نشست بررسی مشکلات نظام پزشکی استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به لزوم افزایش حفظ حرمت پزشکان در جامعه اظهار کرد: برای رسیدن به این هدف، تقویت اطلاع‌رسانی ضرورت دارد.

وی افزود: بهبود خدمات‌رسانی کیفی و کمی به مردم از سوی جامعه پزشکی نیز باید جزو برنامه‌های اولویت‌دار قرار گیرد و برای رسیدن به این مهم تلاش کنند.

وی راه‌اندازی بیمارستان و مراکز بهداشتی و درمانی از سوی بخش خصوصی در چهارمحال و بختیاری را ضروری دانست و گفت: اکنون بیمارستان بخش خصوصی شهرکرد با 15 هزار متر مربع زیربنا در 6 هزار متر مربع زمین از پیشرفت فیزیکی مطلوبی برخوردار است.

سلیمانی دشتکی به ضرورت راه‌اندازی بخش رادیوتراپی ویژه بیماران سرطانی در کنار این بیمارستان اشاره و تصریح کرد: 3 هزار متر مربع زمین دیگر برای راه‌اندازی این بخش در کنار بیمارستان خصوصی شهرکرد واقع در منظریه اختصاص پیدا کرد.

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: با این اقدام، رفت و آمد بیماران سرطانی برای درمان به استان‌های دیگر به‌ویژه اصفهان کاهش می‌یابد و این امر در کم کردن هزینه‌های آن‌ها تاثیر بسزایی دارد.

وی خاطرنشان کرد: حمایت از بخش خصوصی فرصت بسیار خوبی برای ارتقای خدمات‌دهی به‌ویژه در بخش بهداشت و درمان است و ما باید با برنامه‌ریزی مناسب برای رسیدن به این امر مهم تلاش کنیم.

سلیمانی دشتکی در بخش دیگری از سخنان خود از وجود برخی مشکلات پزشکان چهارمحال و بختیاری در بخش پرداخت مالیات خبر داد و افزود: این مشکل در کوتاه‌ترین زمان ممکن با برگزاری نشست‌های سه‌جانبه بین اداره‌کل امور مالیاتی، سازمان‌های بیمه‌گر و نظام پزشکی این استان بررسی و اقدامات لازم برای برطرف کردن آن‌ها صورت می‌گیرد.
انتهای پیام/68003/ب30/آ3004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها