امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۰۲:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96790
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، فرزاد فیروزی ظهر امروز در نشست استاندار خراسان جنوبی با کارکنان سازمان تامین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، فرزاد فیروزی ظهر امروز در نشست استاندار خراسان جنوبی با کارکنان سازمان تامین اجتماعی به مناسبت هفته تامین اجتماعی اظهار کرد: بخش درمان تامین اجتماعی استان دارای دو بخش مستقیم و غیرمستقیم است.

وی با بیان اینکه در سال گذشته 3 میلیون و 100 هزار رکورد خدماتی در دو بخش مستقیم و غیرمستقیم این سازمان ارائه شده است، تصریح کرد: دو میلیون رکورد آن از طرف مراکز طرف قرارداد تامین شده و یک‌ میلیون و 100 هزار رکورد به طور مستقیم توسط مراکز ملکی تامین شده است.

مدیر درمان تامین اجتماعی خراسان جنوبی با بیان اینکه این سازمان دارای پنج مرکز ملکی است، یادآور شد: یکی از این مراکز بیمارستان شهید دکتر رحیمی بیرجند است و چهار درمانگاه دیگر در شهرستان‌های قاینات، فردوس، نهبندان و طبس وجود دارد.

فیروزی با بیان اینکه از آغاز سال جاری تاکنون در درمان مستقیم 8 هزار بستری داشته‎ایم، ادامه داد: در حوزه درمان غیرمستقیم هزینه 23 هزار و 700 بستری توسط بیمه پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه احداث بیمارستان جدید تامین اجتماعی استان با 131 تختخواب در حوزه فعالیت‌های عمرانی مورد توجه است، گفت: این طرح تاکنون 79 درصد پیشرفت داشته است.

*نیروی انسانی تامین اجتماعی 25 هزار ساعت آموزش دیدند

مدیر درمان تامین اجتماعی خراسان جنوبی با اشاره به کمبود فضای بیمارستان شهید دکتر رحیمی بیرجند افزود: درمانگاه جدید این بیمارستان به متراژ 740 مترمربع برای جبران کمبود فضای درمانی در این بیمارستان به بهره‎برداری رسیده است.

فیروزی با بیان اینکه نیروهای انسانی متخصص در درمانگاه‎های تامین اجتماعی استان تقویت شدند، اضافه کرد: در قاینات مشکل دندانپزشکی برطرف شده است.

وی با بیان اینکه نیروهای انسانی 25 هزار ساعت آموزش دیده‌اند، تصریح کرد: در دو ماه گذشته درمانگاه قاینات به سطح تخصصی ارتقاء یافته و امید است بتوانیم نیروهای آن را جذب کنیم.

*راه‎اندازی کمیسیون پزشکی ماده 91 در خراسان جنوبی

مدیر درمان تامین اجتماعی خراسان جنوبی با بیان اینکه کمیسیون پزشکی ماده 91 از چند ماه گذشته در استان راه‎اندازی شده است، یادآور شد: تاکنون 20 کمیسیون در رشته‌های مختلف در استان برگزار شده است.

فیروزی ادامه داد: کمیسیون ماده 90 تقویت شده و در مرکز استان ظرفیت آن دو برابر شده است.

وی خاطرنشان کرد: تعامل با مشتریان از طریق سیستم پیامک ایجاد شده است.
انتهای پیام/69010/ز40/پو3002
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها