امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۹:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96796
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، امین صابری‌نیا، رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی کشور، با اشاره به استفاده از پکیج به عنوان سیستم گرمایشی ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، امین صابری‌نیا، رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی کشور، با اشاره به استفاده از پکیج به عنوان سیستم گرمایشی منازل و عوارض ناشی از آن گفت: در بحث استفاده از پکیج میزان هوایی که در منزل مورد استفاده قرار می گیرد بسیار مهم است، زیرا اصولاً در ساختمان هایی که به این سیستم مجهز هستند باید اکسیژن در فضای داخل منزل جا به جا شود.

وی افزود: در حال حاضر طبق استاندارهای جدید ساختمان سازی باید یک تهویه هوا در داخل منزل های مجهز به پکیج ایجاد شود که این دریچه به صورت سیستم خاصی نیست تنها یک شکاف در دیوار ایجاد می کنند و لوله ای را داخل آن قرار می دهند که بدین وسیله هوا آزادانه در فضا جا به جا می شود.

رئیس اورژانس کشور با توجه به تأثیر منفی استفاده از پکیج اظهار داشت: متأسفانه دیده می‌شود استفاده از پکیج موجب کاهش اکسیژن در واحدهای مسکونی می شود که این موضوع در ضریب هوشی کودکان تأثیر منفی داشته و افراد خانواده را دچار خستگی و کسالت مزمن می‌کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها