امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۱:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9680
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۰
تعداد بازدید: 76
به گزارش فارس به نقل از مارکتینگ لند، در میان شرکت های مختلف اپل کماکان برترین و ارزمندترین شرکت باقی مانده است و جایگاه فیس بوک هم در فهرست یاد شده ...

به گزارش فارس به نقل از مارکتینگ لند، در میان شرکت های مختلف اپل کماکان برترین و ارزمندترین شرکت باقی مانده است و جایگاه فیس بوک هم در فهرست یاد شده نزول کرده است.

در حالی که یاهو در فهرست یاد شده رتبه 92 را کسب کرده، اپل در صدر قرار دارد. یاهو آخرین بار در سال 2009 توانسته بود در این فهرست موسوم به BrandZ حضور یابد. ارزش یاهو بر طبق این لیست 9.83 میلیارد دلار برآورد شده است.

برترین شرکت این فهرست یعنی اپل ارزشی برابر با 185 میلیارد دلار دارد و گوگل با 114 میلیارد دلار ارزش در رتبه دوم است. رتبه سوم در این فهرست متعلق به آی بی ام است و مایکروسافت امسال در فهرست 5 شرکت برتر حضور ندارد. مایکروسافت با ارزشی برابر با 69 میلیارد دلار در رتبه 7 است.

در میان شرکت های مخابراتی AT&T با 75 میلیارد دلار ارزش رتبه ششم را به خود اختصاص داده است و رتبه نهم به شرکت کارت اعتباری ویزا با 56 میلیارد دلار ارزش رسیده است.

از جمله دیگر شرکت های فناوری که در میان برترین شرکت های جهان جای گرفته اند می توان به آمازون با رتبه 14، سامسونگ با رتبه 30، فیس بوک با رتبه 31 و سقوط 12 رتبه ای، بایدو با رتبه 33 و ای بی با رتبه 47 اشاره کرد. سامسونگ با صعود 25 رتبه ای عملکرد قابل توجهی از خود نشان داده است.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها