امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۰:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96801
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اراک به نقل از معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی، احمدرضا چگنی اظهار داشت: از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اراک به نقل از معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی، احمدرضا چگنی اظهار داشت: از اوایل خردادماه گزارش‌هایی از نارضایتی شهروندان در خصوص توزیع مواد مخدر صنعتی در شهر آستانه توسط افرادی ناشناس در بین جوانان و نوجوان به مرکز فوریت‌های پلیس شهرستان شازند اعلام شد.

وی تصریح کرد: با دریافت گزارش‌های مردمی، موضوع برای بررسی دقیق به پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان اعلام شد و ماموران انتظامی تحقیقات خود را برای بررسی موضوع آغاز کردند.

فرمانده انتظامی شازند ادامه داد: در تحقیقاتی گسترده ماموران انتظامی موفق شدند عاملان توزیع مواد مخدر را شناسایی و فعالیت آنها را تحت مراقبت نامحسوس خود قرار دهند که با ادامه تحقیقات ماموران، محل فعالیت آنها در حوالی باغات شهر آستانه شناسایی و مشخص شد که سه نفر با برپایی یک چادر مسافرتی و به عنوان چوپان در آن مکان سکنی گزیده‌اند و با شناسایی سوژه‌های خود، فعالیت گسترده‌ای را برای توزیع مواد مخدر صنعتی شروع کرده‌اند.

چگنی اظهار داشت: با توجه به اهمیت موضوع، بلافاصله مراتب با دستگاه قضایی هماهنگ شد و در عملیاتی غافلگیرانه، متهمان که قصد فرار از محل را داشتند، دستگیر و به یگان انتظامی انتقال داده شدند.

به گفته وی‌ در بازرسی از کوله‌پشتی و وسایل همراه متهمان مقدار 620 گرم هروئین، 343 گرم شیشه و یک دستگاه ترازوی توزین و مبلغ 6 میلیون ریال وجه نقد کشف شد.
انتهای پیام/87002/ط
برچسب ها:
آخرین اخبار