امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۲۱:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96803
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار احمدی مقدم در مراسم افتتاح فاز اول مجمتع فرهنگی مالک اشتر، ضمن تبریک میلاد امام حسن ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار احمدی مقدم در مراسم افتتاح فاز اول مجمتع فرهنگی مالک اشتر، ضمن تبریک میلاد امام حسن مجتبی «ع» گفت: قرآن موجب بصیرت ما بوده و هدیه آن به انسان ها عامل شناخت حق و باطل است.

وی با بیان اینکه در لیالی قدر این ماه دسترسی به حقایق و معارف الهی را فراهم کرده و تقدیر بشر در این شب ها ابلاغ می گردد، افزود: امیدورایم که نامه تقدیر امسال ما عبودیت ، سربلندی و سرفرازی بوده تا بتوانیم با خدمتگزاری برگ زرینی به برگ های زندگی مان اضافه کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی با تشکر از بنیاد تعاون ناجا، شرکت سازه پایدار، طراحان و دست اندرکاران ساخت این مجتمع فرهنگی خاطرنشان کرد: فاز اول مجموعه فرهنگی مالک اشتر به عنوان سالن اجتماعات می تواند میزبان مناسبت های مختلف بوده و حتی برای امر آموزش ، مراسم فرهنگی و .. به کار گرفته شود.

سردار مقدم ادامه داد: این مجموعه با بکارگیری نماد های الهام بخش و منحصربه‌فرد اسلامی با الگوسازی زیبا قطعا ماندگار خواهد شد.

فرمانده ناجا مجموعه مالک اشتر را متعلق به شهر تهران خواند و افزود: ان‌شالله با توفیقات الهی این مکان در آینده یکی از کانون های برگزاری مراسم لیالی قدر برای پذیرایی از عموم مردم تهران شود.

سردار احمدی مقدم در ادامه بیان کرد: شکی نیست که مسیر رشد ناجا با بکارگیری تمامی استعدادهای درخشان خود در آینده بسیار بهتر و قوی تر اداره خواهد شد و در این امر تردیدی نیست.

وی خاطرنشان کرد: دریافت مدال افتخار « مجاهدین واقعی فی سبیل الله » از سوی مقام معظم رهبری نشانگر این می باشد که ناجا در مسیر رشد و بالندگی قرار دارد.

لازم به ذکر است: پروژه ساخت مجتمع فرهنگی مالک اشتر از سال 90 با بازبینی طرح تفصیلی ستاد با مساحتی بالغ بر 12 هزار و چهارصد متر مربع در مکان ستاد ناجا طراحی و آغاز شده است .

این پروژه دارای مجموعه های مسجد، سالن اجتماعات ، پارکینگ و صحن رواق ها بوده که در دهه فجر امسال به طور کامل افتتاح خواهد شد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار