امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۵:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96805
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 64
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، علی اکبر پورفتح‌الله در مراسم تجلیل از خیرین خون سالم گفت: سازمان انتقال خون واسطه بین ایثارگرترین افراد یعنی ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، علی اکبر پورفتح‌الله در مراسم تجلیل از خیرین خون سالم گفت: سازمان انتقال خون واسطه بین ایثارگرترین افراد یعنی اهدا کنندگان و نیازمندترین گروه‌ها یعنی بیماران است و تلاش می‌کند به سمت مردمی شدن پیش برود.

وی با اشاره به چهلمین سال تاسیس سازمان گفت: امسال از مرز اهدای 40 میلیون واحد خون از ابتدای تاسیس سازمان تا کنون عبور خواهیم کرد.

پورفتح‌الله گفت: ‌ستاد بزرگداشت چلهمین سال تاسیس سازمان و 40 میلیون اهدا کننده تشکیل شده است که امیدواریم با برگزاری چنین ستادهایی سازمان‌های مردم نهاد قوی در جلب اهدا کنندگان در کشور را ساماندهی کنیم.

مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران گفت: علی‌رغم اینکه همیشه در هفته‌های دوم و سوم رمضان دچار مشکل می‌شدیم و نمی‌توانستیم به بیمارستان‌ها پاسخ دهیم و حتی از بیمارستان‌ها می‌خواستیم فقط جراحی اورژانسی داشته باشند؛ اما امسال آمار اهدا در روزهای گذشته بیش از روزهای عادی شده و دیگر نمی‌توانیم حتی به مردم پاسخ دهیم.
 
وی افزود:اهدا کنندگان در صف اهدای خون ساعت‌ها معطل می‌مانند و این نشان‌دهنده پتانسیل خوب است که توسط مردم ایجاد شده‌است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها