امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۰۸:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96814
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فاکس نیوز، 748 تن از کودکان مهاجری که از جانب مرز مکزیک وارد آمریکا شده ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فاکس نیوز، 748 تن از کودکان مهاجری که از جانب مرز مکزیک وارد آمریکا شده بودند از نزدیکی مناطق مرزی به شیکاگو منتقل شده‌اند. 319 نفر از این افراد به طور موقت مورد حمایت خانواده‌های مختلف قرار گرفته‌اند تا اداره مهاجرت در مورد آنها تصمیم‌گیری کند. بقیه این کودکان تحت پوشش یکی از سازمان‌های غیر انتفاعی وابسته به وزارت بهداشت و سلامت قرار گرفته‌اند.

«سن مارک کیرک»  یکی از مقامات ایالتی ایلینویس در گفتگو با فاکس نیوز نسبت به محل دقیق استقرار این کودکان اظهار بی‌اطلاعی کرده و گفت: فکر می‌کنم کاخ سفید خواهان اعلام محل دقیق اسکان کودکان مهاجر نمی‌باشد. وی معتقد است که به احتمال زیاد کاخ سفید بدنبال علنی نشدن وضعیت بهداشتی- رفاهی محل استقرار این افراد و نحوه برخورد با آن‌ها است.کیرک در ادامه این وضعیت را به بی‌کفایتی اوباما نسبت داد.

«دیو هینمن» فرماندار نبراسکا در مصاحبه‌ای با وال استریت ژورنال روز شنبه اعلام کرد که 200 کودک مهاجر بی‌سرپرست بدون اعلام قبلی به این ایالت فرستاده شده‌اند و مقامات فدرال نیز از اعلام اسامی و مکان اسکان این کودکان به وی اجتناب می‌کنند. وی مدعی شده است که مقامات ایالتی حق دارند از ورود مهاجران غیرقانونی به ایالت خود باخبر شوند.

به گزارش دولت آمریکا در اکتبر 2013 و اواسط ژوئن 2014، در مجموع 52 هزار کودک (عمدتاً از آمریکای مرکزی) به طور غیر‌قانونی و بدون خانواده‌های خود از مرز آمریکا عبور کرده‌اند؛ بیش از 2 برابر این آمار در بین اکتبر 2012 و اواخر 2013 ثبت شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها