امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۵:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9684
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۰
تعداد بازدید: 111
به گزارش فارس به نقل از کامپیوترورلد، نتایج یک بررسی سراسری که در آمریکا صورت گرفته نشان می دهد بخش عمده این کاهش ناشی از عدم استقبال از سیستم عامل ...

به گزارش فارس به نقل از کامپیوترورلد، نتایج یک بررسی سراسری که در آمریکا صورت گرفته نشان می دهد بخش عمده این کاهش ناشی از عدم استقبال از سیستم عامل ویندوز 8 است. این ویندوز به علت استفاده از رابط کاربری لمسی سردرگم کننده با استقبال نه چندان مطلوبی مواجه بوده است.

امتیاز کلی مایکروسافت در جریان این بررسی برابر با 74 از 100 بوده که نسبت به سال قبل یک نمره کاهش نشان می دهد. سال قبل از آن نیز امتیاز کلی نرم افزارهای مایکروسافت یک نمره کاهش یافته بود.
تداوم کاهش رضایت کاربران از تولیدات این شرکت در سال های اخیر نشان می دهد که مایکروسافت باید در سیاست های خود بازنگری کند.

میزان اقبال به سیستم عامل ویندوز همیشه نقش اساسی در امتیازدهی به محصولات مایکروسافت داشته، به گونه ای که هر گاه از ویندوز استقبال شده امتیاز کلی مایکروسافت افزایش یافته، اما هر گاه نسخه ای از ویندوز کیفیت لازم را نداشته، امتیاز مایکروسافت هم پایین آمده است.

کارشناسان معتقدند اگر ویندوز جدید مایکروسافت یعنی 8.1 بتواند نقاط ضعف ویندوز 8 را برطرف کند، می توان امیدوار بود که رضایت کلی مشتریان از مایکروسافت افزایش یابد.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها