امروز : سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 22
۱۱:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96852
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آثاری که در کارگاه دو روزه بخش تجسمی نمایشگاه قرآن با حضور کاظم چلیپا، رضوان صادق زاده، جواد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آثاری که در کارگاه دو روزه بخش تجسمی نمایشگاه قرآن با حضور کاظم چلیپا، رضوان صادق زاده، جواد نوبهار و رضا هدایت تولید شد، در بخش تجسمی به نمایش درآمد.

در بخش هنرهای تجسمی این نمایشگاه  111 اثر از 74 هنرمند ارائه شده که از جمله آثار هنرمندان شاخص کشور مانند غلامحسین امیرخانی، کیخسرو خروش، یدالله کابلی خوانساری، سیدمحمد احصایی، نصرالله افجه ای، جلیل رسولی در رشته های نقاشی، خوشنویسی، نقاشی خط و نگارگری را می توان در این نمایشگاه دید.

آثار ویدئو آرت « بهشت و جهنم» ( احمد نادعلیان)، آفرینش (شیرین پیله وری)، فریده شاهسوارانی ، مرتضی احمد‌وند و امیر دستمردی و آثار چیدمان درخت زیتون اثر زنده یاد دکتر عبدالمجید حسینی راد و حیات پس از مرگ اثر حسین خسروجردی و چیدمانی از وحید همای نیز در بخش هنر جدید بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم ارائه شده است.

بخش هنرهای تجسمی بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با همکاری دفتر هنرهای تجسمی و معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از امروز برگزار شده است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار