امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۸:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96854
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، غرفه انتشارات مؤسسه پژوهشی و آموزشی امام خمینی(ره) در نمایشگاه قرآن سه ...

به گزارش خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، غرفه انتشارات مؤسسه پژوهشی و آموزشی امام خمینی(ره) در نمایشگاه قرآن سه بخش دارد که یک بخش مربوط به نشریات مختلف است، هشت نشریه علمی ـ پژوهشی، چهار نشریه علمی ـ ترویجی و پنج نشریه علمی ـ تخصصی در این غرفه در نمایشگاه عرضه شده است.

در حاشیه نشریات، نرم‌افزارهای علوم حدیث و قرآن و برخی اصطلاح‌نامه‌های معرفت شناسی و معجم‌ها نیز عرضه شده است. نرم افزار انیمیشن‌های داستانی احکام برای کودکان نیز در نمایشگاه رونمایی خواهد شد.

براساس این گزارش، هفتاد اثر علوم قرآنی مؤسسه امام خمینی (ره) در نمایشگاه ارائه شده که در زمینه قرآن، تفسیر و معارف در نمایشگاه عرضه شده است و پراستقبال‌ترین آنها «سیمای فرزانگان» است که جلد نخستش منتشر شده و «رساترین دادخواهی و روشنگری؛ شرح خطبه فدکیه» در دو جلد بوده است.

یک مجموعه پایان‌نامه‌های ارشد و دکتری که حائز رتبه در جشنواره‌ها شده‌اند نیز در نمایشگاه موجود است.

قرار است نشست تشریح فعالیت‌های همایش علامه طباطبایی که تا چندی قبل، پیش نشست‌های آن برگزار می‌شد به زودی برگزار شود که هنوز تاریخ دقیق آن مشخص نیست.
انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها