امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۴:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96861
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این آلبوم دارای 20 قطعه است که  شامل دو محتوای موسیقایی برگرفته از موسیقی آمریکای لاتین و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این آلبوم دارای 20 قطعه است که  شامل دو محتوای موسیقایی برگرفته از موسیقی آمریکای لاتین و موسیقی اروپا است.

دونوازی گیتار از آن دسته آثاری است که در حوزه آنسامبل گیتارکلاسیک به دلیل انتخاب ویژه قطعات از آمریکای لاتین و اروپا از اهمیت خاصی برخوردار است. موسیقیی، جمله بندی، دینامیک و تمپوی دقیق قطعات، همچنین صدای ساز ، رنگ و طنین آن از جمله مواردی است که رعایت شده است تا به ایده‌آل مورد نظر نایل گردد.

خولیوآلمیدا گیتاریست معروف آلمانی در بروشور اثر چنین نگاشته: گوش سپردن به این سی دی آرامش بخش است. موسیقی سور ، گانگی، ماچادو، گال و دیگران قطعات آقای آخوندی و زوج هنری ایشان انتخاب زیبایی است. نوازندگان صدای قوی و پر احساسی می‌آفرینند. به طور که تنوع موسیقی اسپانیایی و آمریکای لاتین به خوبی در آن منعکس می‌شود. قطعات به شفافیت تازه‌ای رسیده‌اند که این مدیون اجرای بسیار خیال انگیز و نوع آوری ریتمیک آن است، تبریک میگویم.

آلبوم دونوازی گیتار به مدیریت تولید رضا مهدوی موسسه راوی آذرکیمیا و ضبط استودیو کلاسیک اسماعیل علیمردانی و گرافیک سید محمود ابوالقاسمی توسط پخش‌های: موسیقی جوان، آوای باربد، هنرشهر و رها عرضه می‌شود.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها