امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۹:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96876
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، «شهریار ضیاءآذری» مدیر شبکه رادیویی تهران امروز در نشت خبری با حضور نمایندگان رسانه‌های جمعی گفت: ما در حال ...

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، «شهریار ضیاءآذری» مدیر شبکه رادیویی تهران امروز در نشت خبری با حضور نمایندگان رسانه‌های جمعی گفت: ما در حال حاضر نسبت به همین تاریخ در سال گذشته 40 عنوان برنامه جدید تهیه‌کرده‌ایم که در ماه مهر سال 92، تعداد 7 عنوان برنامه جدید به جدول پخش اضافه شد و بعد از تعطیلات نوروز نیز 13 عنوان برنامه اضافه شد. الان هم 40 عنوان برنامه جدید نسبت به سال گذشته به مردم عرضه شده که این تعداد از عید فطر به 50 عنوان خواهد رسید.

 

وی ادامه داد: شبکه تهران از گذشته هم 24 ساعته بود ولی ما با کاهش زمان برنامه‌ها توانستیم برنامه‌های جدید را به جدول پخش اضافه کنیم. همچنین طی تحقیقات صداوسیما مشخص شد که شنوندگان رادیو تهران میانگین سنی و تحصیلاتی بالایی دارند. همچنین متوجه شدیم که ما در ساعات 9 الی 11 بیشترین میزان مخاطب را داریم که البته برای خود ما غیر قابل پیش‌بینی بود.

 

مدیر رادیو تهران اظهارداشت:ما از شنبه تا پنجشنبه 6 برنامه با 6 رویکرد و 6 نام مختلف روی آنتن می‌بریم و یکی از اهداف ما نیز این است که به ذائقه مخاطب خوش بیاید. همچنین ما برای بازتعریف برنامه‌های شبانگاهی فزصتی در اختیار برنامه‌سازان قرار دایم که بتوانند برنامه‌های جدیدی بهتر از قبل تولید کنند. در همین راستا موضوعاتی نظیر مسائل حقوقی، ارشاد، تربیت فرزندان، ازدواج، فناوری اطلاعات و ... برای این برنامه‌ها انتخاب کردیم. روزهای جمعه هم برنامه‌ها را طوری برنامه‌ریزی کرده‌ایم که خانواده‌ها در کنار هم استفاده کنند. یکی از برنامه‌های پر مخاطب ما نیز جدول است که از حرف تا واژه نام دارد و مخاطبان بسیاری را به خود جذب کرده است. شبکه رادیویی تهران تنها شبکه‌ای است که خطبه‌های نماز جمعه را از ابتدا تا انتها و به طور کامل روی آنتن می‌برد.

 

وی تصریح کرد: در حال حاضر برنامه آوای امواج با اجرای دوبلور پیشکسوت خانم شیرزادی روی آنتن می‌رود و بسیار پر مخاطب است. تا به حال هم تقریبا تمام دوبلورهای پیشکسوت مهمان این برنامه بوده‌اند. ما تصمیم داریم که با توجه به استقبالی که از این برنامه شده، در مراسمی از 5 دوبلور پیشکسوت که با نظر مردم انتخاب شده‌اند، تجلیل کنیم. تا به حال نیز در این آراء، منوچهر اسماعیلی، خسرو خسروشاهی و منوچهر والی‌زاده به ترتیب رتبه اول تا سوم را کسب کرده‌اند.

 

به گزارش فارس، در بخش دیگری از این نشست به ویژه برنامه‌های شبکه تهران در شب‌های احیا اشاره کرد و عنوان داشت: طی این سال‌ها توفیق داشته‌ایم که مراسم احیا در مسجد ارک را با 20 ساعت تاخیر پخش کنیم. امسال نیز همین کار را خواهیم کرد البته یکی از شب‌ها برنامه به صورت زنده روانه آنتن خواهد شد.

وی ادامه داد: همچنین ما در ماه مبارک رمضان طی توافقی که با شهرداری تهران داشتیم، هر 5 شب از یک بوستان برنامه زنده و با حضور مردم به روی آنتن بردیم. 5 شب اول در بوستان خلیج فارس واقع در منطقه 16، 5 شب دوم در پارک لاله واقع در منطقه 6، 5 شب سوم در بوستان ولایت در منطقه 19، 5 شب چهارم به خاطر شب‌های احیا برنامه نخواهیم داشت و 5 شب پنجم نیز برنامه از بوستان قیطریه واقع در منطقه 3 روانه آنتن خواهد شد. 5 شب آخر نیز به بوستان پلیش واقع در منطقه 4 اختصاص دارد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها