امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۱:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96895
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۱۱
تعداد بازدید: 92
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، سعید ستاری یکشنبه شب در حاشیه نخستین گردهمایی هیئت‎های عامل مراکز نیکوکاری و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، سعید ستاری یکشنبه شب در حاشیه نخستین گردهمایی هیئت‎های عامل مراکز نیکوکاری و خیرین لرستان در جمع خبرنگاران ضمن تبریک ولادت امام حسن مجتبی (ع)  کریم اهل بیت اظهار داشت: پراکندگی روحانیون به گونه‌ای است که باید یک جابه‌جایی‌های صورت گیرد و مساجد از وجود روحانیون پر شود، تا بتوانیم بیشتر از آنها در امر تبلیغ دین و زکات استفاده شود.

وی با بیان اینکه سال گذشته در لرستان بیش از 9 میلیارد تومان زکات جمع‌آوری شده است افزود: طی سال گذشته 6 هزار مسجد در سطح کشور از محل جمع‌آوری زکات، احداث و نوسازی شده‌اند.

وی اظهار داشت: مسجدمحوری به عنوان مقدمه شبکه نیکوکاری است که بعد از پنج سال این ایده مورد اجرا قرار گرفته که یکی از عناصر مورد نیاز این طرح ساخت مساجد بود.

ستاری با بیان اینکه مساجد محل رجوع مردم است، گفت: در این محل مردم باعث می‌شوند که مسائل و مشکلات خود را با معتمدان به عنوان کلیدی در این عرصه مطرح کنند.

معاون توسعه مشارکتی‌های مردمی کمیته امداد با تاکید بر اینکه تمام این طرح‌های نیکوکاری با حضور خیرین دینی و از اعتقادات آنها سرچشمه می‌گیرند تصریح کرد: امروز خدمات قابل قبولی به نیازمندان جامعه عرضه می‌شود اما در این زمینه هنوز جای کار است.

ستاری گفت: یکی از وظایف خیرین و نیکوکاران شناسایی نیازمندان و طبقه‌بندی آنهاست که امیدواریم شاهد هیچ فقیری در جامعه نباشیم.

وی افزود: در هر محلی که زکات جمع‌آوری می‌شود، در همان محل مصرف می‌شود.
انتهای پیام/2304/گ20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها