امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۳:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96898
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۳۰
تعداد بازدید: 205
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از جیرفت، احمد اسکندری‌نسب یکشنبه شب در آیین تودیع و معارفه معاونان سابق و جدید ابتدایی اداره ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از جیرفت، احمد اسکندری‌نسب یکشنبه شب در آیین تودیع و معارفه معاونان سابق و جدید ابتدایی اداره آموزش و پرورش جیرفت اظهار داشت: همه دست‌اندرکاران تعلیم و تربیت بر این امر واقفند که تعلیم و تربیت جایگاه ارزشمندی دارد.

وی با بیان اینکه باید نگرش جامعه را نسبت به تعلیم و تربیت تغییر دهیم و نگاه ما نسبت به معلم بر اساس دیدگاه بزرگان و دلسوزان فرهنگ تعلیم و تربیت باشد، تصریح کرد: آموزش و پرورش به ظرفیت بالای نیروی خلاق و مبتکری که در اختیار دارد، افتخار می‌کند.

اسکندری‌نسب بیان داشت: امروز به وسیله همین نیروی انسانی زبده توانسته‌ایم بعد از انقلاب اسلامی شاهد پیروزی‌های زیادی در عرصه‌های مختلف باشیم و فرهنگیان همیشه پشت سر مقام معظم رهبری و امام راحل بودند.

وی با بیان اینکه تنوع نیروی انسانی خلاق و ماهر در آموزش و پرورش بی‌نظیر است، خاطرنشان کرد: شأن و جایگاه معلم را زمانی می‌توانیم به رخ جامعه بکشیم که همه دست به دست هم دهیم و این منزلت را خوب پاسداری کنیم.

مدیر آموزش و پرورش جیرفت گفت: معلمی شغل انبیا است و معلم می‌تواند در جامعه به عنوان الگو باشد و نمونه‌ای از ترویج فرهنگ دینی به جامعه ارائه دهد و برای سربلندی ایران اسلامی تلاش کند.

اسکندری‌نسب ادامه داد: آموزش و پرورش جیرفت همیشه در همه زمینه‌ها دستاوردهای خوبی داشته و فرهنگیان آن همواره در راستای رشد و شکوفایی استعدادهای جوانان و نوجوانان تلاش داشته‌اند.

وی عنوان کرد: تغییرات جزئی از زندگی است و با هر تغییر زمینه‌ای برای تحول در همه برنامه‌ها به ویژه در آموزش و پرورش شکل می‌گیرد و تلاش ما هم این است که برنامه‌های این نهاد را عملیاتی و فعال کنیم که نتیجه آن به جامعه بر می‌گردد.

به گزارش فارس در این آیین از خدمات مهری طیاری تجلیل و فریبا اسکندری‌زاده به عنوان معاون ابتدایی آموزش و پرورش آموزش و پرورش جیرفت معرفی شد.
انتهای پیام/80002/گ30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها