امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۲۳:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96915
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۵۶
تعداد بازدید: 70
مهرداد بذرپاش نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در واکنش به سخنان ...

مهرداد بذرپاش نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در واکنش به سخنان حسین مرعشی درباره پر کردن مجلس از عناصر لایق در انتخابات آینده اظهار داشت: وی الحمدالله فردی رئیس ‌جمهورساز است و علیه هر کسی حرف بزند رئیس ‌جمهور می‌شود و امیدواریم فردی مجلس‌ساز هم باشد.

وی در ادامه با اشاره به این سخن مرعشی که گفته بود مجلس را با افراد با لیاقت پر می‌کنیم، افزود:‌ مرعشی هنر خود را در مجلس ششم نشان داد، بلایی که سر آقای هاشمی آورد و او مجبور به استعفا شد را به خاطر آورد و خواهشا خیلی به هنرنمایی نپردازد.

نماینده تهران با اشاره به جنایات امروز رژیم صهیونیستی در نوار غزه و شعار برخی از عناصر داخلی که بحث نه غزه نه لبنان را مطرح می‌کردند، ادامه داد: کسانی که این شعار را مطرح کردند حال ببینید که چه بر سر این مردم رفته و به شعار خود کمی فکر کنند و بدانند چه سخن ناصوابی را به زبان راندند و ببینند چگونه کودکان غزه در آتش می‌سوزند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار