امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۱:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96941
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۴۱
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رضا نیری در جریان امضای تفاهمنامه همکاری مشترک با هلال ‌احمر گفت: ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رضا نیری در جریان امضای تفاهمنامه همکاری مشترک با هلال ‌احمر گفت: امروز پتانسیل‌های زیادی در کشور وجود دارد که هر کدام به تنهایی کار می‌کند. اگر آنها دست به دست هم دهند توانشان چند برابر می‌شود.

وی با بیان اینکه مجمع خیرین سلامت و هلال‌احمر در خط مقدم مبارزه با غم و غصه‌‌ها هستند، به نقش خود در سر و سامان دادن به دختران بی‌سرپرست و فقیر اشاره کرد و گفت: طی چندین سال گذشته توانسته‌ایم 800 هزار دختر را شوهر دهیم و جهیزیه آنها را فراهم کنیم.

نیری به شوخی گفت: می‌گویند پدری که دو دختر شوهر دهد کمرش خم می‌شود اما من 800 هزار دختر به خانه بخت فرستاده‌ام و هیچ اتفاقی برایم نیفتاده است.

وی همچنین به نقش بهداشت و درمان در کشور اشاره کرد و از مشکلات بسیار این حوزه گفت و افزود: روزی لنکرانی وزیر اسبق بهداشت به خدمت حضرت آقا رفت، ایشان از خدمات حوزه سلامت تشکر کردند اما گفتند من نیز مانند امام(ره) می‌گویم کار را به مردم واگذار کنید چرا که خیرین زیاد هستند و پول آنها فراوان.

خیری تأکید کرد: اگر می‌خواهیم وضعیت سلامت کشور را سر و سامان دهیم باید به این توصیه توجه کنیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها